Najnowsze aktualności

 • Znamy już zarys programu Targów WIHE 2016

  4-6 października 2016 to termin, który warto zarezerwować w swoim kalendarzu. Wschodząca gwiazda wśród targów medycznych – IV Międzynarodowe Targi WIHE 2016

  18.05.2016

 • ZAPRASZAMY

  IX Ogólnopolska Konferencja Dyrektorów ds. Administracyjnych, Technicznych i Eksploatacyjnych w Ochronie Zdrowia

  29.04.2016

 • YES, WE LEARN

  Podczas Dni Otwartych przekonaliśmy się, że #ALVO Integra Center to przestrzeń, która umożliwia interakcję pomiędzy producentem, a klientem. W pierwszej w Polsce szkoleniowej sali operacyjnej można dotknąć, testować i zarządzać infrastrukturą bloku operacyjnego, zanim zostanie zaprojektowany.

  22.04.2016

 • SALMED 2016 – Targi są potrzebne

  Jeden z największych postępów, jakie można zaobserwować w naszym kraju, stanowią technologie medyczne przyjazne pacjentom i lekarzom. Nie ma takiej technologii, której byśmy nie zaimplementowali dla potrzeb pacjentów. Targi SALMED są potrzebne – ocenia Krzysztof Kordel, Prezes Wielkopolskiej Izby Lekarskiej podczas 26. edycji Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED.

  18.04.2016

 • SALMED - Wiedza warta Poznania

  Profesjonaliści z różnych gałęzi sektora medycznego z Polski i zagranicy przybyli dziś do Poznania, aby uczestniczyć w największym spotkaniu świata medycyny, nauki i biznesu w Polsce. Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego potrwają do czwartku.

  13.04.2016

 • Innowacje targów SALMED – co zaprezentują wystawcy?

  W dniach 12-14 kwietnia 2016 r. w Poznaniu wystawcy zaprezentują swoje najnowsze produkty, rozwiązania i technologie w ramach Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED.

  31.03.2016

zobacz więcej aktualności...
banner

Wyślij zapytanie ofertowe

Twoje dane:

Twoje zapytanie zostanie wysłane do dystrybutorów sprzedających poszukiwany sprzęt.