Portal medinwestycje zaprasza do współpracy

Portal medinwestycje zaprasza do współpracy producentów i dystrybutorów sprzętu medycznego

 

Wprowadzasz na rynek nowy produkt, zrealizowałeś projekt, którym chcesz się pochwalić lub szukasz informacji na temat planowanych inwestycji w szpitalach – zajrzyj na portal medinwestycje.pl.

 

Wiedza to podstawa

W czasie, kiedy planowane przez szpitale inwestycje mogą zostać wyhamowane przez niepewności związane z reformą systemu opieki medycznej, informacje na ich temat okazują się bardzo istotne. Planowane prace remontowe czy budowlane, modernizacje oddziałów, wymiana aparatury medycznej czy doposażanie jednostek, to inwestycje, o których warto wiedzieć jak najwcześniej. Dlatego warto śledzić portal medinwestycje.pl – portal informacyjny poświęcony tematyce inwestycji medycznych. Zachęcamy też do skorzystania z dostępnej opcji newslettera, dzięki której możemy co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości prosto na naszą skrzynkę mailową.

 

Daj się poznać

Serwisy informacyjne takie jak medinwestycje.pl to również dobra platforma komunikacji z potencjalnymi klientami. Portal poświęcony inwestycjom i zmianom zachodzącym w polskich szpitalach odwiedzany jest nie tylko przez producentów czy dystrybutorów sprzętu, ale też dyrektorów czy menedżerów placówek medycznych, którzy chętnie śledzą zmiany zachodzące na rynku. Dzięki zamieszczaniu w serwisie informacji dotyczących innowacyjnych rozwiązań czy nowej oferty, mamy szansę dotrzeć do osób najbardziej nimi zainteresowanych.

 

Zachęcamy do współpracy

Redakcja Medinwestycje.pl

Galeria zdjęć

Powrót do listy aktualności »