Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
STREAMMED
Adres:
Bobrowiecka 3A/27, 00-728 Warszawa
Telefon:
660 718 407
E-mail:
streammed[@]medipment.pl
WWW:
www.streammed.pl
NIP:
952-103- 85-76
REGON:
017219917
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Bogusław Bożewicz

Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych dla placówek medycznych. Współpracujemy zarówno z placówkami prywatnymi jaki i państwowymi. Wśród naszych usług możemy wymienić np. zintegrowane systemy medyczne, wyposażenie sal operacyjnych oraz gabinetów endoskopii, a także: monitory medyczne, fantomy medyczne, trenażery, systemy szkoleniowe. 

Współpracujemy również z przedsiębiorstwami i instytucjami z poza branży medycznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: systemy audiowizualne digital signage (projektowanie, instalacja, serwis), profesjonalne monitory i projektory (instalacja i serwis), rozwiązania informatyczne (oprogramowanie sterowników, bazy danych, programy na zamówienie, instalacje IT, serwerownie i sprzęt IT).

WIDEOTRANSMISJE

Realizacja wideotransmisji dla medycyny: obraz FULL HD, 3D I 4K na żywo, bezpośrednie transmisje z sal operacyjnych i zabiegowych, wideostreaming i wideokonferencje. Realizacja medycznych materiałów dydaktycznych.

ZINTEGROWANY SZPITAL

Projektowanie systemów integrujących urządzenia medyczne, konsultacje techniczne przy projektach, dobór infrastruktury i urządzeń, wyposażenie sal operacyjnych, gabinetów endoskopii, serwis, instalacje i dużo więcej.

USŁUGI

Instalacje i przeglądy systemów audiowizualnych i konferencyjnych. Okresowe przeglądy i serwis pogwarancyjny, modernizacje systemów, instalacje okablowania i sprzętu, nadzór techniczny i szkolenia.

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  Streammed
  Model:
  Streammed
  Kategoria:
  Systemy Zintegrowanych Sal Operacyjnych
  Szczegóły »
 • Producent:
  Streammed
  Model:
  System audiowizualny
  Kategoria:
  Systemy audiowizualne na sale operacyjne
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż