Szczegółowe dane serwisanta

dealerImg
Nazwa firmy:
Levicare Sp. z o.o.
Adres:
Ul. Kartuska 377, 80-125 Gdańsk
Telefon:
796-880-503
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.levicare.pl
NIP:
5862303528
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Agnieszka Płaczek

Firma LeviCare jest polskim producentem podnośników ściennych ułatwiających opiekę nad osobami niepełnosprawnymi.

Sztandarowym produktem LeviCare jest podnośnik rehabilitacyjny Q140. Naszym celem jest likwidacja barier. Świadczone przez nas usługi są kompleksowe. Na życzenie przeprowadzamy darmową prezentację oferowanego sprzętu w domu klienta lub placówce, podczas której poznajemy potrzeby klienta oraz pobieramy niezbędne wymiary pomieszczenia/ pomieszczeń, w którym ma zostać zamontowany podnośnik.

Nasi specjaliści proponują najlepsze rozwiązania, aby korzystanie z podnośnika było wygodne, łatwe i bezpieczne. Podczas doboru uwzględniamy możliwości finansowe klienta oraz pomagamy uzyskać dofinansowania ze środków PFRON na likwidację barier technicznych lub architektonicznych. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy projekt,  a następnie nasi specjaliści montują podnośnik w domu klienta lub placówce. Osoby korzystające z podnośnika zostają przez nas przeszkolone w zakresie bezpieczeństwa i właściwej obsługi urządzenia, która pozwoli na korzystanie z niego przez wiele lat.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanego przez nas sprzętu.

W swojej ofercie posiadamy podnośniki jezdne, rehabilitacyjne, podnośniki scienne, podnośniki sufitowe, podnośniki samochodowe, fotele kąpielowe i wózki takich producentów jak AKS, HEYMER, AUTOCHAIR, HMN i GK.

Rozwiń opis

Serwisowani producenci

Wyświetlaj po

Kategoria produktów

pokaż