Nowości targów SALMED

Nowości targów SALMED

Tegoroczna edycja Salmed - Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego obfitować będzie w liczne nowości rynkowe. Targi SALMED to jedno z tych miejsc, podczas którego każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce działają przyrządy medyczne, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się z pierwszej ręki o panujących w branży medycznej trendach i potrzebach.

 

Pełna lista nowości dostępna na: http://bit.ly/2G1U8RC

To dla nich przyjeżdżacie ! Nowe produkty stanowią największą atrakcję dla gości targowych.

Wystawcy targów SALMED zdając sobie z tego sprawę, zadbali o to, by czas spędzony w Poznaniu miedzy 15 a 17 marca owocował w liczne doznania, szczególnie te związane z oglądaniem i testowaniem nowości rynkowych. SALMED to jedno z tych miejsc, podczas którego każdy uczestnik może zobaczyć, jak w praktyce działają sprzęty i urządzenia medyczne, porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się z pierwszej ręki o panujących w branży trendach. Targi SALMED

to doskonała okazja, aby zobaczyć dziesiątki nowych produktów w jednym miejscu. Jesteś ciekaw, czym w tym roku zaskoczą Ciebie wystawcy?

Na stronie www.salmed.pl prezentujemy pełną listę NOWOŚCI produktowych przesłanych przez Wystawców targów, a które już od 15 marca będą na wyciągnięcie ręki podczas targów. Szukajcie produktów oznaczonych niebiesko-pomarańczową naklejką NOWOŚĆ! Lista aktualizowana jest każdego dnia, zatem odwiedzajcie nas regularnie.

Powrót do listy aktualności »