Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
ELMI Systemy Automatyki
Adres:
Żegańska 16/6, 04-713 Warszawa
Telefon:
22 812-42-32
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.medok.pl
NIP:
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Dział Marketingu

contactLogo 22 812-42-22

Jesteśmy polską firmą, która istnieje na rynku od 1982 roku i przez większość okresu działalności jest ściśle związana z branżą medyczną. Początkowo tworzyliśmy wysoko specjalizowane rozwiązania hardware’owe dla producentów sprzętu medycznego, a od 2002 roku rozszerzyliśmy zakres naszej oferty o specjalizowane rozwiązania software’owe dedykowane przede wszystkim szpitalom.

Zgromadziliśmy obszerną wiedzę dotyczącą procesów sterylizacji, wymaganych norm i zasad zwalczania zakażeń.

Systemy MEDOK CS-1st, MEDOK CS, MEDOK BO, MEDOK FM powstały z myślą o takich jednostkach szpitala jak: dział aparatury medycznej, centralna sterylizatornia i blok operacyjny.

Naszym najmłodszym systemem z serii jest MEDOK 2D – system w połączeniu z usługą znakowania instrumentarium szpitala wspiera w zarządzaniu i ewidencji pojedynczych narzędzi chirurgicznych.

 

Sterylizacja stała się naszą wiodącą, ale nie jedyną dziedziną. Stworzyliśmy szereg autorskich systemów rejestracji, znajdujących zastosowanie w firmach farmaceutycznych, firmach branży spożywczej, jak również szpitalach.

 

Nasza firma wykonuje modernizacje urządzeń, dopasowując sprzęt do współczesnych standardów, które wymuszają pojawiające się nowe normy i rozporządzenia. Procesy cieplne, cykle sterylizacji znamy zarówno od ich strony technicznej, jak również od strony opanowania algorytmów, ich przeprowadzania i wymagań jakie muszą spełniać w odniesieniu do obowiązujących norm. 

Nasze doświadczenie pozwala nam modernizować nie tylko układy sterowania, ale również całą automatykę w połączeniu z układami mechanicznymi oraz wprowadzać niezależną rejestrację.  Zmodernizowane urządzenia pracują jeszcze przez bardzo wiele lat, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi prawne.

 Modernizujemy następujące urządzenia:

 • Inkubatory

 • Cieplarki

 • Suszarki

 • Sterylizatory parowe i gazowe

 

Świadczymy także usługę znakowania pojedynczych narzędzi chirurgicznych metodą laserową. Umożliwia trwałe znakowanie bez ingerowania w strukturę powierzchni narzędzia. Taka metoda jest bezpieczna i nie stwarza niebezpieczeństwa mikrobiologicznego w miejscu znakowania.

Oznakowanie narzędzi w połączeniu z oprogramowaniem komputerowym (MEDOK 2D) umożliwia szczegółową identyfikację narzędzia na podstawie wielu informacji zawartych w naniesionym, małym kodzie 2D, prowadzenie nadzoru nad instrumentarium szpitala oraz ułatwia jego inwentaryzację

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  ELMI
  Model:
  MEDOK 2D + znakowanie narzędzi medycznych
  Kategoria:
  Systemy do ewidencji pojedynczych narzędzi chirurgicznych
  Szczegóły »
 • Producent:
  ELMI
  Model:
  MEDOK BO
  Kategoria:
  Systemy zarządzania obiegem materiałów sterylnych
  Szczegóły »
 • Producent:
  ELMI
  Model:
  MEDOK CS
  Kategoria:
  Systemy zarządzania obiegem materiałów sterylnych
  Szczegóły »
 • Producent:
  ELMI
  Model:
  MEDOK FM
  Kategoria:
  Elektroniczny paszport techniczny sprzętu medycznego
  Szczegóły »
 • Producent:
  ELMI
  Model:
  Rejestratory ELMI
  Kategoria:
  Rejestratory
  Szczegóły »
 • Producent:
  ELMI
  Model:
  System rejestracji ELMI
  Kategoria:
  Systemy komputerowe rejestrujące pracę urządzeń w szpitalu
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż