Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
NewU sp. z o.o.
Adres:
ul. Krakowskie Przedmieście 67/5, 00-071 Warszawa
Telefon:
+48 22 299 30 68
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
http://newu.pl/o-nas/?L=0
NIP:
676 24 61 323
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Karolina Kaczor

NewU - Wejdź z nami do świata naturalnego piękna
Zapoznaj się z nieinwazyjnymi oraz bezpiecznymi metodami przeciwdziałania starzeniu się skóry i korygowania defektów urody. Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i dowiedz się więcej o najnowszych technikach i innowacjach. Pracuj tylko na najwyższej jakości produktach, mając pewność, że spełniają zaostrzone normy i gwarantują bezpieczeństwo. Połącz zdobycze nauki ze swoim talentem i wyczuciem piękna. Spełniaj marzenia swoich klientów, bo piękno i zdrowie jest w zasięgu ręki.

Opis działalności
W ofercie firmy znajduje się szeroki wybór nici PDO i PLLA: rewitalizujących i haczykowych. Systematyczne doskonalenie oraz wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom rynku owocuje stałym poszerzaniem portfolio naszych nici. Naszych partnerów wspieramy poprzez cyklicznie organizowane szkolenia. Nasze zaangażowanie skutkuje szybko powiększającym się gronem zadowolonych klientów.

Nasze produkty
Najważniejsze jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy tylko produkty spełniające zaostrzone normy jakości. Oferujemy szeroką gamę najwyższej klasy nici PDO oraz PLLA do liftingu, rewitalizacji i odnowy skóry twarzy i ciała, oraz sprzęt do wykonywania specjalistycznych zabiegów kosmetologicznych.

Nawiąż współpracę
Chcesz złożyć zamówienie i otrzymać produkty najwyższej jakości? Chcesz mieć pewność pochodzenia i bezpieczeństwa stosowanych przez Ciebie komponentów do zabiegów? Szukasz wsparcia z zakresu zarządzania SPA, gabinetem kosmetologicznym lub medycyny estetycznej? Jesteś dobrym specjalistą kosmetologiem lub lekarzem, handlowcem lub szkoleniowcem o szerokiej wiedzy i poszukujesz pracy w branży medycyny estetycznej? Skontaktuj się z nami.

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  Loktal
  Model:
  Megapuls HF Fraxx
  Kategoria:
  Diatermie chirurgiczne - Aparaty elektrochirurgiczne
  Szczegóły »
 • Producent:
  Loktal
  Model:
  Wavetronic 6000 Touch
  Kategoria:
  Diatermie chirurgiczne - Aparaty elektrochirurgiczne
  Szczegóły »
 • Producent:
  Loktal
  Model:
  Wavevac Dual
  Kategoria:
  Odsysacze ewakuatory dymu
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż