CADIOS


CADIOS - Autoryzowany przedstawiciel firmy BIONET
CADIOS - Autoryzowany przedstawiciel firmy BIONET
Nazwa firmy: CADIOS
Adres: Przytkowice 630C, 34-141 Przytkowice
Telefon: 732 943 771
NIP: 6281972211
REGON: 123054532
KRS:
Przedstawiciel: Agnieszka Dudek
CADIOS jest autoryzowanym przedstawicielem firmy BIONET – światowego lidera w produkcji aparatury medycznej. Rozwiązania firmy BIONET charakteryzuje najwyższa jakość i najnowocześniejsze technologie. 
 
Ponadto, specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów ginekologiczno – położniczych, oddziałów noworodkowych, oddziałów intensywnej terapii, oddziałów kardiologicznych.
 
Firma CADIOS dysponuje zespołem ambitnych i doświadczonych profesjonalistów. Posiadamy wyspecjalizowany serwis, prowadzący instalacje nowego sprzętu, przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne oraz codzienne wsparcie placówak medycznych.

Praca w środowisku medycznym pozwala nam słuchać potrzeb personelu medycznego i pacjentów, dzięki czemu staramy się budować nowoczesną firmę, która mamy nadzieję sprosta wyzwaniom przyszłości. 
 
Zachęcamy Państwa do współpracy licząc na to, że dostarczane przez nas produkty przyczynią się do podniesienia poziomu technicznego polskich placówek medycznych, zapewnią pacjentom diagnostykę i opiekę na najwyższym poziomie, a personelowi medycznemu komfort pracy i satysfakcję.
 

Zaufali nam 

Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie, które umożliwiło dostawę sprzętu do takich wybitnych palcówek medycznych jak:

· NZOZ Szpital na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego 
· Śląskie Centrum Medycyny Inwazyjnej
· Szpital Wielospecjalistyczny im. Stanley Dudricka
· NZOZ Ginekologii i Położnictwa GEMELLI
· Szpital Miejski Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza 
· Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika
 
Zapraszamy do kontaktu!
Tel: +48 732 943 771
Mail: biuro@cadios.pl 

Produkty