Electric System & Laser Technology Artur Gaczek


ESLT
Nazwa firmy: Electric System & Laser Technology Artur Gaczek
Adres: ul. Słoneczna 12, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Telefon: 515 526 525
NIP: 634-229-73-19
REGON: 003492512
KRS:
Przedstawiciel:

ESLT Medical - Lasery i urządzenia dla medycyny estetycznej i kosmetologii

ESLT - Medical oferuje bogatą gamę profesjonalnego sprzętu medycznego przeznaczonego dla takich branż jak chirurgia, stomatologia, medycyna estetyczna i kosmetologia. W naszej ofercie znajdą Państwo lasery medyczne, IPLe, urządzenia pomocnicze i akcesoria do gabinetu zabiegowego. Oferujemy także korzystne finansowanie, szkolenia na certyfikaty oraz profesjonalny serwis urządzeń.

 SZKOLENIA

Organizujemy szkolenia kliniczne dla lekarzy z zakresu zastosowania urządzeń laserowych w medycynie. Szkolenia prowadzone są w warunkach klinicznych w oparciu o realnie wykonywane zabiegi pod nadzorem lekarza specjalisty który wykonuje tego typu procedury w codzienniej praktyce. W szkoleniach zazwyczaj bierze udział od 3 do 9 osób i każda z nich może przećwiczyć daną procedurę własnoręcznie. Na szkolenie przeznaczone jest zazwyczaj około 6 godzin w tym dwie przerwy kawowe i jedna posiłkowa. Tego typu szkolenie jest zawarte gratisowo w cenie każdego z oferowanych przez nas urządzeń lub może być zakupione samodzielnie.

 INNOWACYJNOŚĆ

Dla klientów starających się o dotacje unijne zapewniamy Promesy finansowania sprzętu oraz certyfikaty innowacyjności. Obecnie dostępne są certyfikaty dla urządzeń laserowych pracujących metodą frakacyjną, do odmładzania i rewitalizacji skóry, redukcji zmarszczek i przebarwień oraz urządzenia mikrofalowego do trwałej redukcji potliwości.

 FINANSOWANIE

Zapewniamy finansowanie zakupionego u nas sprzętu na atrakcyjnych warunkach kredytowych. Kwoty do 1.000.000,- zł na okres nawet do 6 lat. Specjalne, uproszczone procedury dla lekarzy. Minimum dokumentów i niewielkie koszty kredytu to dogodna forma finansowania. Wystarczy skontaktować się z nami i poprosić o symulację kredytu dla wybranego urządzenia a my prześlemy komplet informacji na a adres e-mail.

 SERWIS I PRZEGLĄD

Świadczymy usługi w zakresie naprawy, przeglądu i pomiarów medycznych urządzeń laserowych małej i dużej mocy oraz systemów IPL. Jeżeli podejrzewasz że twoje urządzenie posiada usterki lub utraciło parametry fabryczne, nie zwlekaj. Zadzwoń do nas w celu określenia wstępnej diagnozy za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i ewentualnego umówienia wizyty serwisanta.

strona serwisu:
www.LightSheer-EXPERT.pl