KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Tomed Sp. z o.o.
Tomed Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 8/75, 02-776 Warszawa
Telefon: +48 600 877 622
WWW: www.tomed.waw.pl/

Podgląd wizytówki
Dycem
Dycem Limited
Adres: ​Unit 2‑4 Ashley Trading Estate, Bristol BS2 9BB, UK
Telefon: +48 514 813 384
WWW: https://www.dycemcc.co.uk/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Siemens Healthcare
Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Adres: Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
Telefon: 22 870 9271
WWW: www.healthcare.siemens.pl

Podgląd wizytówki

HABYS Sp. z o.o.


HABYS
Nazwa firmy: HABYS Sp. z o.o.
Adres: Przemysłowa 1 , 38-200 Jasło
Telefon: 724 999 066
NIP: 685-22-08-438
REGON: 180186290
KRS: 0000269798
Przedstawiciel: Justyna Czerkiewicz

Skąd jesteśmy 

Nasza historia zaczęła się w 1997 roku w piwnicy bloku mieszkalnego w Jaśle. W tamtej piwnicy, o wymiarach 2 x 5 metrów, Emil zbudował pierwszy stół do masażu Habys.

Pierwszy stół do masażu
Pierwszy stół do masażu Habys

Nie było na nim jeszcze znaku Habys, nie było wtedy jeszcze ani firmy, ani marki. Emil zrobił stół na własne potrzeby, wspólnie z Magdą, potrzebowali go by zacząć masować, ale na kupno profesjonalnego stołu do masażu, nie było ich zwyczajnie stać. Nie było biznesplanu i strategii podboju rynku, ale gdyby ten stół wtedy nie powstał, nie byłoby dzisiaj marki Habys. To pewne. Był jak kamyk uruchamiający lawinę.

Kim jesteśmy

Jesteśmy rodzinną firmą, silnie związaną z naszym pięknym Jasłem, położonym u podnóża Beskidu Niskiego. Nasza firmowa rodzina, założona w 1998 roku przez Magdę i Emila Kędrek, rozrosła się przez lata do zespołu 50 osób, które łączy ta sama pasja, która sprawiła, że powstał "pierwszy stół" Habys. Pasja do masażu, bo o niej mowa, daje nam codzienną motywację do jeszcze większych starań. Nie ma wątpliwości, że tylko dzięki niej możliwa była droga, którą przemierzyliśmy, z piwnicznego warsztatu do lidera rynku profesjonalnych stołów do masażu.

Jak pracujemy

Przez te 21 lat zaprojektowaliśmy dziesiątki modeli, a wyprodukowaliśmy i sprzedaliśmy dziesiątki tysięcy stołów do masażu. Ale za każdym razem, gdy powstaje kolejny stół, czujemy się jak Emil tworząc ten pierwszy, jakbyśmy robili go dla siebie,wkładając w to co robimy całe serce. Jesteśmy liderem branży profesjonalnych stołów do masażu i jesteśmy z tego dumni. Ale postrzegamy tą sytuację bardziej jako efekt naszych decyzji i działań, tych podjętych wiele lat temu i tych podejmowanych dzisiaj, niż zrealizowanie jedynie celu biznesowego. Od samego początku działalności, naszą misją jest dostarczanie profesjonalistom, możliwie najwyższej jakości narzędzi pracy - profesjonalnych stołów do masażu. Opinie klientów i referencje jakie otrzymujemy potwierdzają, że udaje się nam skutecznie ją realizować.

Dla Kogo to wszystko

Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty nie są dla każdego, że nie każdy klient doceni efekty naszej pracy. Jeśli jednak szukasz wysokiej jakości, trwałości i niezawodności, sprzętu któremu możesz zaufać, który zapewni bezpieczeństwo Twoim pacjentom i wygodę pracy Tobie, jeśli poważnie myślisz o swojej profesji, nawet jeżeli dopiero zaczynasz karierę profesjonalnego masażysty, fizjoterapeuty czy kosmetologa, w każdym z tych przypadków stół Habys będzie najlepszym wyborem. Jeśli szukasz partnera w biznesie, któremu nie jest obojętne co, komu, dlaczego i jak sprzedaje, wybierz Habys.

Dokąd zmierzamy

Pozycja lidera nie zmieniła naszego sposobu patrzenia na świat i biznes. Nadal hołdujemy tym samy uczciwym wartościom, które doprowadziły nas do punktu, w którym jesteśmy. Przede wszystkim, to poszanowanie dla drugiego człowieka i jego pracy. Cenimy współpracę na jasnych i przejrzystych zasadach, która rodzi korzyści wszystkim stronom transakcji. Nie ograniczamy naszych relacji z klientami do transakcji kupił-sprzedał, zawsze jesteśmy gotowi służyć Wam doradztwem, wsparciem i wiedzą. Wasze zadowolenie jest naszym zadowoleniem. Czujemy odpowiedzialność za świat w którym możemy realizować naszą pasję. Doceniamy wartość społeczności, z którą zbudowaliśmy nasz sukces. Dlatego nie jest nam obojętne co się w niej dzieje i dokąd zmierza. Chcemy wywierać korzystny wpływ na nasze otoczenie. Dla wspólnego dobra. Zawsze tak było i zawsze tak będzie!

Dlaczego Habys to najlepszy wybór:

  • Stoły Habys to narzędzia pracy profesjonalistów
  • Habys to 20 lat doświadczenia w tworzeniu i sprzedaży stołów do masażu
  • Stoły Habys to produkty o najwyższej jakości, gwarantowanej nie tylko renomą firmy
  • Habys to rodzinna firma założona i prowadzona z miłości do masażu
  • Habys słucha opinii i reaguje na potrzeby swoich klientów
  • Habys aktywnie wspiera rozwój społeczności osób zajmujących się masażem, takich jak Ty

Produkty