KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

Firma Handlowo Usługowa Medipak


Medipak
Nazwa firmy: Firma Handlowo Usługowa Medipak
Adres: Legionów 42/1, 82-300 Elbląg
Telefon: 695612494
NIP: 5782345393
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Marek Morawski

Medipak to producent artykułów pomocnych pacjentowi, jednocześnie dających możliwość zgodnej z prawem promocji i reklamy aptekom oraz producentom leków. Idea naszego przedsięwzięcia opiera się na wykorzystaniu pozytywnej opinii odpowiedzialnych za obrót farmaceutyczny podmiotów w kwestii wykorzystania powierzchni  naszych wyrobów do zamieszczania treści informacyjnych i promocyjnych. Tym samym na naszych produktach mamy możliwość nanoszenia różnego typu grafik i treści. Daje to szanse na skuteczną promocję, zwłaszcza aptekom oraz firmom produkującym lub dystrybuującym artykuły medyczne. Wszystkie nasze produkty można wzbogacić nadrukami informacyjnymi. Stają się one wówczas nośnikiem atrakcyjnego przekazu promocyjnego skierowanego przede wszystkim do klientów aptek. Z drugiej strony naniesienie ciekawej i atrakcyjnej dla oka grafiki na produkt zwiększa jego atrakcyjność.

Firma Medipak pojawiła się w 1994 roku w Elblągu jako odpowiedź na istotne zapotrzebowanie przedsiębiorstw farmaceutycznych i aptek, które związane jest ze wzrostem konieczności rozpoznawalności na rynku krajowym. Właśnie z powodu takiego zapotrzebowanie zajęliśmy się produkcją nośników informacji. Stawiamy na jakość produktów, bazując na surowcach najwyższej jakości, pochodzących z Polski, ewentualnie importowanych wyłącznie z krajów Unii Europejskiej. W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak: JELFA, ICN POLFA RZESZÓW, PGF, HURTAP, PHONIX, PROSPER oraz blisko trzema tysiącami aptek w całej Polsce.

Na naszą ofertę składają się produkty, które z założenia, mają przynieść pomoc pacjentowi. Są to głównie pudełka na leki, z wyraźnym podziałem na trzy pory dnia: rano, południe i wieczór. Wygodne i estetyczne, plastikowe kasetki na leki doskonale organizują przyjmowanie medykamentów przez pacjenta. Umożliwiają prawidłowy podział i dozowanie leków oraz zapobiegają omyłkowemu ich zażyciu czy też pominięciu. Poręczne etui na recepty to również produkt skierowany do klientów aptek. Pozwalają one na bezpieczne przechowywanie recept, mogą uchronić je przed zniszczeniem lub zagubieniem. Wyjątkowo przydatne, zwłaszcza dla diabetyków są termoizolacyjne torby do przechowywania i transportu insuliny. Inne nasze wyroby, takie jak etui na telefon komórkowy, na karty płatnicze czy też torby papierowe lub torby ekologiczne to również wygodne i przydatne produkty, a zaopatrzone w atrakcyjny nadruk mogą być istotnym nośnikiem informacji. Cennym rozwiązaniem mogącym w niektórych przypadkach uratować życie są silikonowe opaski na rękę z nadrukiem grupy krwi lub informującym o cukrzycy.

W świetle nowych przepisów dotyczących reklamy aptek forma przekazywania informacji na kasetce na leki czy pojemniku na leki lub innych tego typu produktach jest jak najbardziej dopuszczalna, co potwierdza WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT FARMACEUTYCZNY.

Produkty