KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

STERIMED SP.Z O.O.


STERIMED SP.Z O.O.
STERIMED SP.Z O.O.
Nazwa firmy: STERIMED SP.Z O.O.
Adres: ul. Mała lok.208, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Telefon: 25 758 88 26
NIP: 7010340385
REGON: 146099070
KRS: 0000418356
Przedstawiciel: Agnieszka Sikorska

Firma Sterimed powstała z myślą o prowadzeniu działalności doradczej z dziedziny wyposażenia i projektowania pomieszczeń w szpitalach, zakładach opieki zdrowotnej, klinikach, laboratoriach, instytutach badawczych i zakładach produkcyjnych z dziedziny farmacji, bioinżynierii, biotechnologii i artykułów sterylnych. Tak wąska specjalizacja pozwala nam na wyjątkowe dopasowanie oferty.

Wieloletnie doświadczenie oraz produkty wyłącznie markowych producentów zapewniają naszym klientom otrzymanie urządzeń i rozwiązań najlepiej dostosowanych do potrzeb zawodowych oraz finansowych.

W prezentowanej Państwu ofercie realizujemy nowoczesne rozwiązania techniczno-projektowe mając na szczególnej uwadze klasyczną funkcjonalność przedstawionych rozwiązań.

W naszej branży szczególną rolę odgrywa zdrowie i bezpieczeństwo personelu, dlatego priorytetem naszych rozwiązań jest spełnienie najbardziej restrykcyjnych norm i wymogów Unii Europejskiej oraz zaleceń auditorów i ekspertów z naukowych ośrodków wiodących. Nasze projekty opracowywane są indywidualnie aby całość była harmonijna i spełniała potrzeby zamawiającego.

Produkty w naszym katalogu pozwolą zaplanować otaczającą przestrzeń w sposób optymalny gwarantujący ergonomię oraz indywidualnie wyposażone stanowisko pracy.

Zespół Sterimed doskonale zdaję sobie sprawę z tego jak ważna i odpowiedzialna jest praca personelu medycznego w trakcje leczenia oraz ratowania życia pacjentów, dlatego dbamy o to aby oferowane przez nas produkty i rozwiązania dobrane były do indywidualnych potrzeb oraz nigdy nie zawiodły.

Kontakt: biuro@sterimed.com.pl

 

Serwis firmy Sterimed to zespół wykwalifikowanych inżynierów, którzy każdego dnia zajmują się naprawami i konserwacją urządzeń przeznaczonych do sterylizacji i dezynfekcji. Jako autoryzowany serwis sprzętów wielu światowych marek codziennie świadczymy usługi w kraju i za granicą. Wykonujemy instalacje specjalistycznych urządzeń medycznych i laboratoryjnych, przeprowadzamy procesy dezynfekcji i biodekontaminacji pomieszczeń, uczestniczymy jako asysta w procedurach odbiorów aparatury przez Urząd Dozoru Technicznego, wykonujemy procesy walidacji urządzeń.

Zaufało nam już ponad 500 instytucji z branży medycznej, farmaceutycznej i naukowo-badawczej, m. in.: szpitale, kliniki, instytuty, uczelnie, przedsiębiorstwa produkcyjne, inspektoraty, stacje sanitarno-epidemiologiczne.

Inżynierowie firmy Sterimed to ludzie pełni pasji i zaangażowania. Nasza firma wciąż inwestuje w pogłębianie wiedzy i umiejętności Zespołu. Pracownicy systematycznie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach organizowanych w kraju i za granicą przez producentów wiodących marek, a zdobyte przez nich kwalifikacje potwierdzone są licznymi certyfikatami.

Kontakt: serwis@sterimed.com.pl

Produkty