KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Tomed Sp. z o.o.
Tomed Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 8/75, 02-776 Warszawa
Telefon: 505 708 083
WWW: www.tomed.waw.pl/

Podgląd wizytówki
Dycem
Dycem Limited
Adres: ​Unit 2‑4 Ashley Trading Estate, Bristol BS2 9BB, UK
Telefon: +48 514 813 384
WWW: https://www.dycemcc.co.uk/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Siemens Healthcare
Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Adres: Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
Telefon: 22 870 9271
WWW: www.healthcare.siemens.pl

Podgląd wizytówki
HYGECO / PATHOMED
HYGECO / PATHOMED
Adres: Partyzantów 34, 05-092 Łomianki
Telefon: +48 22 751 37 44
WWW: https://tanatopraksja.pl/

Podgląd wizytówki

Embletta MPR - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Aparaty do diagnostyki bezdechu sennego - polisomnografy Natus Embletta MPR
Embletta MPR
Producent: Natus
Model: Embletta MPR
Kategoria: Aparaty do diagnostyki bezdechu sennego - polisomnografy

Embletta Embletta MPR system do diagnostyki i kontroli terapii zaburzeń oddychania pod czas snu

Embletta MPR wyznacza nowe standardy w diagnostyce zaburzeń oddychania podczas snu. Jest modułowym urządzeniem do monitorowania snu. Embletta MPR może być skonfigurowana dokładnie do potrzeb diagnostycznych. Urządzenie może być zarówno przesiewowym systemem poligraficznym, jak i systemem polisomnograficznym. Embletta MPR została wykonana przez firmę numer 1 na rynku aparatów do diagnostyki zaburzeń oddychania podczas snu.

 

Jest to mały, lekki cyfrowy rejestrator (150 g), który służy jako kompletny system do diagnostyki zaburzeń oddychania w czasie snu w warunkach domowych i szpitalnych. System Embletta jest jedynym przenośnym systemem poligraficznym PG i polisomnograficznym PSG, będącym w 100% zgodnym z rekomendacją Amerykańskiej Akademii Badań nad Snem (AASM). Wieloletnie doświadczenie producenta Natus (dawna nazwa producenta:Embla, Flaga, Medcare), wysoka jakość wykonania i zaawansowanie techniczne oraz prostota obsługi sprawiły, że aparaty Embletta są najpopularniejszymi aparatami do diagnostyki zespołu bezdechu sennego na świecie. Badanie może być wykonywane stacjonarnie z bezpośrednią transmisją danych do komputera i ich natychmiastowym wyświetlaniem (opcja On -line), bądź ambulatoryjnie w dowolnym miejscu przez zaprogramowanie aparatu i późniejszy odczyt zgromadzonych w nim danych. Badanie zapisane w pamięci aparatu jest przegrywane bezprzewodowo do komputera w czasie 1 minuty. 

 

Embletta MPR jest systemem, który można rozbudować z poziomu IV do poziomu I w każdym momencie i jest zgodny z wymogami AASM dla systemów przesiewowych lub polisomnograficznych: 

1)Typ I wedłu AASM Embletta MPR PG + ST+ proxy plus + TX proxy, do pracowni snu lub badań domowych.
Ciągłe i jednoczesne monitorowanie i nagrywanie parametrów snu z analizą i raportowaniem. System umożliwia rejestrowanie 1-4 kanałów EEG, EOG, EMG, ECG, przepływu powietrza z rejestracją chrapania, wysiłku oddechowego, saturacji. 

2) Typ II według AASM Embletta MPR PSG ST+ proxy, przenośna polisomnografia, minimum 7 kanałów: EEG, EOG, EMG, ECG/heart rate, przepływ powietrza przez kaniulę nosową, ruchy oddechowe/wysiłek oddechowy, saturacja

3) Typ III wedłu AASM Embletta MPR PG, minimum 4 kanały: ruchy oddechowe/wysiłek oddechowy, przepływ powietrza przez kaniulę nosową, elektrokardiogram, heart rate, saturacja

4)Typ IV wedłu AASM Embletta MPR, minimum 4 kanały mierzące przepływ powietrza przez kaniulę nosową, SpO2, pozycja, ruchy klatki piersiowej i brzucha, saturację. 

Dzięki modułowi TX proxy, podłączenie urządzenia Embletta MPR może odbywać się teraz bezprzewodowo za pomoca bluetooth (bez kabli między PC i urządzenie/pacjent), co daje większy komfort dla pacjenta, oraz lekarza wykonującego badanie . Jeden moduł TX proxy może obsługiwać do 5 urządzeń Embletta MPR poprzez IP lub WLAN, co upraszcza organizację pracowni snu. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth pozwala na komunikację między Embletta MPR na pacjencie, a TX proxy nawet do 7 metrów.


Oferta
Waluta: PLN