AirFit N10 - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


AirFit N10
AirFit N10
Producent: RESMED
Model: AirFit N10
Kategoria: Maski do aparatów do bezdechu sennego i nieinwazyjnej wentylacji

ResMed AirFit N10, AirFit N10 dla kobiet

Maska nosowa AirFit nowej generacji najczęściej wybierana przez Pacjentów w Polsce.

  • AirFit N10, AirFit N10 for Her firmy ResMed – bardzo wytrzymała maska nosowa, która zapewnia wysoki komfort i swobodę użytkownika dzięki zastosowaniu poduszki powietrznej. Zaprojektowana została tak, by zapewnić jak największy komfort podczas snu przy minimalnym kontakcie urządzenia z twarzą.
  • Dodatkowo jest ona bardzo szczelna i niweluje przecieki powietrza podczas snu. Zastosowane magnesy na końcach uprzęży (pasów) powodują, że można ją bardzo łatwo i szybko zakładać, jak i ściągać. Kompaktowa budowa oraz bardzo nowoczesny stelaż sprawia, że Airfit N10 zapewnia nieograniczone pole widzenia. Można w niej czytać, oglądać telewizję, a nawet mieć założone okulary w trakcie terapii. 
  • Kołowy dyfuzor bezpośrednio odprowadza wydychane powietrze z dala od Ciebie i Twojego partnera, zapewniając ciche i spokojne otoczenie do spania.

 

AirFit N10 for Her firmy Resmed została zaprojektowana dla mężczyzn z pasami w kolorze niebieskim oraz dla kobiet z pasami w kolorze różowym.


Oferta
Waluta: PLN