HumidAire 4i - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Nawilżacze do aparatów do terapii bezdechu sennego RESMED HumidAire 4i
HumidAire 4i
Producent: RESMED
Model: HumidAire 4i
Kategoria: Nawilżacze do aparatów do terapii bezdechu sennego
Nawilżacz z podgrzewaczym HumidAire 4i™ do aparatów z serii S8 i VPAP IV. Około 40% użytkowników nosowej terapii CPAP odczuwa suchość oraz niedrożność nosa i gardła. Stwierdzono, że ogrzane i nawilżone powietrze zmniejsza uczucie suchości i czyni terapię bardziej komfortową. Ogrzane i nawilżone powietrze przyspiesza dostosowanie się pacjenta do wymogów terapii CPAP. Elegancki HumidAire 4i™ firmy ResMed do wszystkich aparatów serii S8 (Escape, Elite, Autoset spirit), VPAP IV jest tak zaprojektowany, aby dostarczać nawilżone i podgrzane powietrze tworząc płynnie zintegrowaną formę z urządzeniami serii S8™, VPAP IV ResMed. Połączenie S8/VPAP IV i HumidAire 4i jest pierwszym w pełni zintegrowanym systemem, zapewniającym nawilżenie powietrza. HumidAire 4i ResMed ma za zadanie zmniejszyć uboczne skutki terapii CPAP/BiPAP takie jak suchość i niedrożność, bez wpływu na jej efektywność i wygodę użytkowania. Cechy nawilżacza H4i: 1. Nawilżanie bez kompromisów–zastosowanie unikalnej podwójnej spirali zapewnia skuteczność terapii i wydajne zużycie wody. 2. Wysoka jakość zastosowanych części – płyta ze stali nierdzewnej i grzejnik aluminiowy z powłoką niklową – zapewniającą długotrwałą odporność na zadrapania mechaniczne. 3. Element modułowy/zmienna platforma –ułatwione zarządzanie. 4. Łatwe użytkowanie, programowanie, napełnianie i czyszczenie–praktyczny i wygodny dla użytkownika 5. Niewielkie rozmiary–nie przeszkadza w sypialni i w podróży. 6. Łatwa integracja z całym systemem–po prostu wpinamy go na swoje miejsce, gdy tylko jest potrzebny. 7. Łatwe do czyszczenia–wygodne. 8. Lampka wskaźnikowa włącznika zasilania i ogrzewania. 9. Zasilane przez urządzenia S8 ResMed–nie potrzeba żadnych dodatkowych przewodów ani kabli. 10. Sterowanie pokrętłem–łatwe do użytku w ciemności, szybka reakcja.

Oferta
Waluta: PLN