HumidAire 5i - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Nawilżacze do aparatów do terapii bezdechu sennego RESMED HumidAire 5i
HumidAire 5i
Producent: RESMED
Model: HumidAire 5i
Kategoria: Nawilżacze do aparatów do terapii bezdechu sennego
Nawilżacz z podgrzewaczem HumidAire 5i™ do aparatów z serii S9™ - Zaawansowana Technologia Terapii i Nowoczesny Wygląd. 1. H5i, to coś więcej niż tylko nowy nawilżacz do serii S9; to rewolucja w zakresie komfortu pacjenta. 2. H5i jest to wiodący na rynku nawilżacz, zdolny do dodania 17,5 mgH2O/litr suchego powietrza. 3. Pacjenci ciągle podróżują i oczekują tych samych korzyści od swojego CPAPu i nawilżacza, niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu przychodzi im spać. 4. H5i zapewnia dostosowanie do indywidualnych potrzeb pacjenta i bada wiele skomplikowanych parametrów otoczenia żeby zachować parametry nawilżania. Pomimo swojego zaawansowania H5i pozostaje prosty w użyciu, tak jak oczekuje tego pacjent. 5. H5i jest potwierdzeniem naszej renomy w zakresie doskonałych efektów klinicznych i innowacyjności. Ten wysiłek jest odzwierciedlony w sposobie przeprowadzania badań, a następnie przekładania algorytmów klinicznych na technologię aparatów. Więc czego jeszcze można oczekiwać od aparatu S9? 6. Zawsze powinno się szukać sposobów na ograniczenie nadmiernych kosztów. Ale czy istnieją koszty ukryte w sposobie, w jaki pacjent zarządza swoją terapią? Czy są sposoby, aby aparat S9, dał tobie więcej przy wykorzystaniu tych samych środków? Więcej za to samo.

Oferta
Waluta: PLN