799 - szczegóły oferty katalogowej


CEZAL Wrocław
CEZAL Wrocław
Nazwa firmy: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” SA Wrocław
Adres: ul. Widna 4, 50-543 Wrocław
Telefon: 71/ 367 85 52
NIP: 899 010 72 08
REGON: 930533357
KRS: 0000049769
Przedstawiciel: Elżbieta Cisło

Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal jest ogólnopolską firmą medyczną specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia. Posiadamy ponad 60 letnia historię we współpracy w tym zakresie.

Od połowy lat 90 ubiegłego wieku działamy, jako grupa kapitałowa, która obecnie jest liderem w zaopatrzeniu medycznym placówek służby zdrowia w Polsce.

W roku 2006 powstała nowa struktura organizacyjna Grupy Cezal, która oparta jest o centralę we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną „Centrowet-Cezal” w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Struktura ta obejmuje również detaliczne sklepy medyczne Cezal w liczbie 22 placówek w całej Polsce oraz sieć 17 przedstawicieli handlowych gotowych do współpracy i służących fachowym doradztwem i pomocą w zakresie oferowanego asortymentu.

Firmy Grupy „Cezal” specjalizują się w kompleksowym zaopatrzeniu jednostek służby zdrowia w sprzęt medyczny jednorazowego użytku, wyroby medyczne, aparaturę medyczną, sprzęt i materiały stomatologiczne, meble i bieliznę szpitalną, wyposażenie laboratoriów, odczynniki chemiczne, środki dezynfekcyjne, błony i aparaty RTG oraz wszelkie inne towary, które znajdują zastosowanie w służbie zdrowia.

Powstanie Grupy „Cezal” stworzyło nową, jakość na polskim rynku zaopatrzenia w sprzęt i materiały medyczne.

Grupa dysponuje łącznie ponad 33 milionami złotych kapitałów własnych i osiąga obroty przekraczające 140 milionów złotych.

Od wielu lat CZM „Cezal” SA-Wrocław znajduje się na tzw. Białej Liście firm Dolnośląskich, firm o wysokiej wiarygodności, które nie mają zaległych zobowiązań publicznoprawnych oraz regulują zobowiązania wobec wszystkich swoich kontrahentów bez opóźnień.

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Niemiec, Włoch, Japonii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Pakistanu, Chin, Indii oraz Malezji.

Wierzymy, że przedstawiona oferta asortymentowa wzbudzi Państwa zainteresowanie i rozpocznie okres długofalowej i owocnej współpracy.


Wagi medyczne, lekarskie i laboratoryjne SECA 799
Producent: SECA
Model: 799
Kategoria: Wagi medyczne, lekarskie i laboratoryjne

Waga Seca 799 - Elektroniczna waga kolumnowa ze wzrostomierzem i funkcją BMI

 • Mobilna waga dzięki rolkom transportowym
 • Łatwa do transportu
 • Energooszczędna i niewymagająca częstych przeglądów i konserwacji
 • Inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania

Inteligentne rozwiązanie dla wielu zastosowań:

Niezastąpiona w sektorze medycznym: wysoka precyzja i wyrafinowana funkcjonalność powiązane z ekonomicznością. Od prawie 170 lat seca projektuje innowacyjne wagi i systemy pomiarowe, by tworzyć jak najbardziej optymalne rozwiązania dla medycyny. Tylko urządzenia, które są perfekcyjnie  dopasowane do potrzeb lekarzy i pielęgniarek, i które jednocześnie działają ekonomicznie, mogą naprawdę ułatwić ciężką i wymagającą pracę w placówkach służby zdrowia. Uniwersalna waga kolumnowa seca 799 jest właśnie takim wynalazkiem. 

Inteligentne funkcje do wszechstronnego zastosowania:

Wagi są niezbędne w szpitalach, przychodniach i gabinetach lekarskich: określenie ogólnego stanu odżywienia pacjenta. Waga Seca 799 posiada funkcję obliczania wskaźnika BMI, który stanowi stosunek wzrostu do wagi i dlatego dostarcza ważnych informacji. Funkcja HOLD pomaga w pracy: umożliwia zatrzymanie wyniku ważenia pacjenta na wyświetlaczu nawet wtedy, gdy zejdzie on z wagi. Dzięki temu można zająć się pacjentem, a dopiero potem zapisać wyniki. Dodatkowe przedmioty, które nie mają być ujęte w ważeniu mogą być wytarowane za pomocą funkcji TARA.

Niezależna od miejsca użytkowania i łatwa do transportu:

Waga Seca 799 może być używana wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Jest ona zasilana bateryjnie, więc nie trzeba jej stawiać przy gniazdku elektrycznym. Waga uniwersalna musi być także mobilna – to dlatego waga seca 799 wyposażona jest w praktyczne i wygodne rolki transportowe. Dzięki temu waga może zostać przetransportowana wszędzie tam, gdzie jej potrzeba.

Niezwykle ekonomiczna i niewymagająca częstych przeglądów:

Waga Seca 799 jest niezwykle energooszczędna, a zatem pomaga obniżać koszty eksploatacji. Minimalne zużycie energii tej wagi kolumnowej zapewnia ogromną liczbę ważeń dokonanych na jednym komplecie baterii. Funkcja automa- tycznego wyłączania jest kolejną przyczyną energooszczędności urządzenia.

 • Łatwe przemieszczanie wagi dzięki wbudowanym kółkom transportowym
 • Wyświetlacz z możliwością obracania od strony pacjenta lub lekarza/pielęgniarki.
 • Aluminiowy bezpieczny wzrostomierze 60-200 cm
 • Funkcja BMI do podstawowej oceny stanu odżywienia pacjenta
 • Wyniki ważenia pozostają “zamrożone” na wyświetlaczu funkcją HOLD. Dzięki temu można najpierw zająć się pacjentem, a następnie zanotować wynik ważenia
 • Waga zgodna z normami bezpieczeństwa (przycisk „on/włącz” w kolorze bezbarwnym lub zielonym spełnia wymóg normy IEC 60601-1
 • Waga niezależna od miejsca użytkowania dzięki zasilaniu bateryjnemu
 • Niezwykła oszczędność energii dzięki małemu zużyciu prądu - 10.000 cykli ważenia na jednym zestawie baterii dostarczanych w pakiecie z wagą.
 • 4 regulowane podgumowane punkty podparcia wagi.

Waga spełnia wymagania:

 • dyrektywy 90/384/EWG o wagach nieautomatycznych
 • podstawowe wymagania normy europejskiej DIN EN 45501
 • dyrektywy 93/42/EWG o wyrobach medycznych

Dane techniczne wagi Seca 799:

Klasa dokładności wagi: III (3)
Nośność wagi:  200 kg
Podziałka wagi(g): 100 g < 150 kg > 200 g
Zasilanie wagi: bateryjne, zasilacz seca 447 opcjonalnie
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 294 x 831 x 417 mm
Waga netto: 6,3 kg
Funkcje wagi: automatyczne wyłączanie, rolki transportowe, TARA, HOLD, przełączanie zakresów ważenia, BMI
CE:

CE 0109, 0123

 


Oferta
Waluta: PLN