834 - szczegóły oferty katalogowej


CEZAL Wrocław
CEZAL Wrocław
Nazwa firmy: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” SA Wrocław
Adres: ul. Widna 4, 50-543 Wrocław
Telefon: 71/ 367 85 52
NIP: 899 010 72 08
REGON: 930533357
KRS: 0000049769
Przedstawiciel: Elżbieta Cisło

Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal jest ogólnopolską firmą medyczną specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia. Posiadamy ponad 60 letnia historię we współpracy w tym zakresie.

Od połowy lat 90 ubiegłego wieku działamy, jako grupa kapitałowa, która obecnie jest liderem w zaopatrzeniu medycznym placówek służby zdrowia w Polsce.

W roku 2006 powstała nowa struktura organizacyjna Grupy Cezal, która oparta jest o centralę we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną „Centrowet-Cezal” w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Struktura ta obejmuje również detaliczne sklepy medyczne Cezal w liczbie 22 placówek w całej Polsce oraz sieć 17 przedstawicieli handlowych gotowych do współpracy i służących fachowym doradztwem i pomocą w zakresie oferowanego asortymentu.

Firmy Grupy „Cezal” specjalizują się w kompleksowym zaopatrzeniu jednostek służby zdrowia w sprzęt medyczny jednorazowego użytku, wyroby medyczne, aparaturę medyczną, sprzęt i materiały stomatologiczne, meble i bieliznę szpitalną, wyposażenie laboratoriów, odczynniki chemiczne, środki dezynfekcyjne, błony i aparaty RTG oraz wszelkie inne towary, które znajdują zastosowanie w służbie zdrowia.

Powstanie Grupy „Cezal” stworzyło nową, jakość na polskim rynku zaopatrzenia w sprzęt i materiały medyczne.

Grupa dysponuje łącznie ponad 33 milionami złotych kapitałów własnych i osiąga obroty przekraczające 140 milionów złotych.

Od wielu lat CZM „Cezal” SA-Wrocław znajduje się na tzw. Białej Liście firm Dolnośląskich, firm o wysokiej wiarygodności, które nie mają zaległych zobowiązań publicznoprawnych oraz regulują zobowiązania wobec wszystkich swoich kontrahentów bez opóźnień.

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Niemiec, Włoch, Japonii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Pakistanu, Chin, Indii oraz Malezji.

Wierzymy, że przedstawiona oferta asortymentowa wzbudzi Państwa zainteresowanie i rozpocznie okres długofalowej i owocnej współpracy.


Wagi medyczne, lekarskie i laboratoryjne SECA 834
Producent: SECA
Model: 834
Kategoria: Wagi medyczne, lekarskie i laboratoryjne

Waga Seca 834:

Uniwersalna waga pediatryczna z wygodną szalką pomiarową. W mgnieniu oka można ją przekształcić w wagę podłogową dla dzieci o wadze do 20 kg. Szalka pomiarowa i podstawa służąca jako waga płaska są ze sobą stabilnie połączone, zapewniając bezpieczne ważenie niemowląt. Wystarczy jednak tylko naciśnięcie przycisku, a szalka odłącza się od podstawy. Kolejną zaletą wagi jest funkcja BMIF (Breast Milk Intake Function), która pozwala na określenie ilości mleka spożytego przez niemowlę podczas karmienia piersią. Waga ta jest solidna, ale lekka, czyli wygodna w transporcie. Przyciski i funkcje wagi są niezwykle proste w obsłudze.

 

Solidna a zmienna – kompaktowa jakość z podwójnym zastosowaniem:

W domu, w gabinecie i wszędzie tam, gdzie zaczyna się życie: niezawodna kontrola masy ciała jest decydująca dla zdrowego rozwoju. Z zebranych doświadczeń powstał wszechstronny talent – waga seca 834. Można ją stosować jako wagę dla niemowląt albo płaską wagę do ważenia małych dzieci.

 

Waga dla niemowląt i płaska waga dla dzieci w jednym:

W szalce wagi seca 834 niemowlę można ważyć w sposób bezpieczny i zarazem wygodny. Zaokrąglony kształt szalki i lekko podwyższone ścianki boczne dają poczucie bezpieczeństwa. Po zdjęciu szalki z podstawy, uzyskujemy w pełni funkcjonalną, elektroniczną wagę płaską, o maksymalnym obciążeniu wynoszącym 20 kg.

 

Stała blokada szalki zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa:

Wystarczy jeden ruch, a waga dla niemowląt zmienia się w wagę płaską: wciśnięcie przycisku odłącza szalkę od podstawy. Stałe połączenie szalki z podstawą w stanie zablokowanym sprawia, że wagę dla niemowląt można bez problemu podnieść i bezpiecznie przetransportować.

 

Łatwa obsługa dzięki intuicyjnym funkcjom przycisków:

Przyciski funkcyjne rozmieszczono w sposób umożliwiający intuicyjną, a tym samym łatwą obsługę wagi seca 834. Dzięki funkcji HOLD można najpierw zająć się niemowlęciem, a dopiero później odczytać wynik ważenia. Funkcja TARA umożliwia uwzględnienie i odjęcie wagi pieluszek lub podkładki od wyniku ważenia. Funkcja Breast-Milk-Intake służy do określenia ilości mleka wypitego przez niemowlę podczas karmienia. Naciśnięcie przycisku pozwala zapisać masę niemowlęcia przed karmieniem i następnie odjąć ją od aktualnego wyniku uzyskanego przy ponownym ważeniu.

 

Przenośna i solidna – na potrzeby transportu:

Kompaktowa i solidna konstrukcja sprawia, że waga seca 834 jest świetnym narzędziem pracy dla wszystkich, którzy w trosce o zdrowie najmłodszych muszą pozostawać mobilni. Energooszczędny tryb pracy na baterie – jeden zestaw baterii pozwala wykonać nawet 20.000 cykli ważenia – sprawia, że wagę można zastosować praktycznie wszędzie.

 

 • Ściągana szalka do ważenia dzieci w pozycji stojącej lub leżącej.
 • Instalacja i szkolenie w pakiecie z wagą.
 • Wyświetlacz wbudowany w obudowę wagi.
 • Łatwe określenie ilości wypitego mleka przy karmieniu dzięki funkcji BMIF
 • Mobilność dzięki małej masie wagi i dodatkowo dostępnej torbie wymiary (szer. x wys. x głęb.): 570 x 330 x 150 mm
 • Urządzenie medyczne zgodne z normami bezpieczeństwa (przycisk „on/włącz” w kolorze bezbarwnym lub zielonym spełnia wymóg normy IEC 60601-1
 • 4 podgumowane punkty podparcia wagi.
 • Małe zużycie prądu – 10.000 cykli ważenia na jednym zestawie baterii dostarczone razem z wagą w pakiecie.
 • Łatwe do utrzymania w czystości powierzchnie z materiału ABS
 • Szybkie zatrzymanie wyników na wyświetlaczu podczas ważenia ruchliwych dzieci funkcją HOLD - dzięki temu można zająć się niemowlęciem, a następnie zanotować wynik ważenia.

 

Waga spełnia wymagania Seca 834:

 • dyrektywy 90/384/EWG o wagach nieautomatycznych
 • podstawowe wymagania normy europejskiej DIN EN 45501
 • dyrektywy 93/42/EWG o wyrobach medycznych

 

Dane techniczne wagi Seca 834:

 • Nośność: 20 kg
 • Podziałka: 10 g < 10 kg > 20 g
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 552 x 156 x 332 mm
 • Wymiary powierzchni wagowej (szer. x wys. x gł.): 525 x 80 x 250 mm
 • Wymiary platformy (szer. x wys. x gl.): 280 x 65 x 235 mm
 • Masa własna: 2,5 kg
 • Zasilanie: bateryjne
 • Funkcje: TARA, BMIF, HOLD, przełączanie zakresu ważenia, automatyczne wyłączanie
 • Opcjonalnie: torba seca 414 lub seca 413
 • Klasa dokładności : IIII

Oferta
Waluta: PLN