Szczegółowe dane usługodawcy

dealerImg
Nazwa firmy:
STANMED24 Michał Stanchły
Adres:
Św. Pawła 11 lokal 236 (2 piętro obok windy), 41-500 Chorzów
Telefon:
535 604 666
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.stanmed24.pl
NIP:
6272615919
REGON:
243470134
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Julia Brzeska

Wiedząc jak trudno dziś o zaufanie i zadowolenie Klientów, przykładamy szczególną wagę do kompetencji i kwalifikacji naszych pracowników oraz do jakości świadczonych przez nas usług. Deklarujemy pełne zaangażowanie oraz otwartość na troski i potrzeby naszych Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby marka STANMED24 była zawsze kojarzona z pasją, profesjonalizmem i rzetelnością.

Nasza wiedza i zaangażowanie spowodowały, że zaufały nam światowe marki producentów sprzętu medycznego takie jak Resmed i Sefam, nadając nam status

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY RESMED
Logo Firmy Resmed
i

AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR FIRMY SEFAM

Logo Firmy Sefam

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również produkty firmy Philips Respironics.

Podstawowym kryterium, jakim kierujemy się przy wyborze wyrobów medycznych znajdujących się w naszej ofercie, jest ich wysoka jakość, niezawodność działania oraz bardzo przystępna cena.

Firma Stanmed24 realizuje wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia

Stanmed24 realizuje wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia ze wszystkich Oddziałów NFZ w Polsce! Proszę jednak pamiętać, iż w związku z Zarządzeniem nr 58/2009/DSOZ Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 29.10.2009r. do realizacji zleceń drogą wysyłkową dopuszcza się wyłącznie towary będące środkami pomocniczymi, przysługującymi comiesięcznie czyli np. pieluchomajtki, cewniki, worki na mocz, sprzęt stomijny itp..

Aby dokonać zakupu i skorzystać z refundacji NFZ, prosimy o kontakt z naszą firmą. Nasz konsultant wyjaśni szczegóły przebiegu realizacji zamówienia i omówi sposób weryfikacji dokumentów. Ułatwiając Państwu całą drogę realizacji zlecenia istnieje również możliwość złożenia zamówienia drogą pocztową (listem poleconym)! Wypełniony wniosek/zlecenie od lekarza prosimy wysłac na adres naszej firmy (po wcześniejszej konsultacji telefonicznej z naszym pracownikiem), z dopiskiem „Zlecenie NFZ”. Po wypełnieniu wszystkich formalności i przygotowaniu sprzętu nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem i poinformuje o możliwym terminie odbioru urządzenia.

Naszymi Klientami są:

- indywidualni odbiorcy,
- specjalistyczne sklepy medyczne,
- szpitale,
- poradnie specjalistyczne (w tym rehabilitacyjne),
- domy opieki nad osobami starszymi, hospicja.

Zapewniamy dowóz na wskazane miejsce, montaż, szkolenie i konsultacje naszego specjalisty.

Oferujemy również Państwu :

- wynajem sprzętu medycznego do wentylacji domowej za pomocą respiratora dla Szpitali i Poradni Specjalistycznych

- wynajem koncentratorów tlenu

- wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, podjęliśmy współpracę z Santander Consumer Bank S.A. Wprowadziliśmy atrakcyjną i wygodną formę finansowania zakupu naszych urządzeń poprzez sprzedaż ratalną, dzięki której każdy z naszych Klientów ma ułatwiony dostęp do najlepszego sprzętu na rynku!Rozwiń opis

Usługi

Pozostałe Dzierżawa sprzętu medycznego
Pozostałe Wypożyczalnie sprzętu medycznego