Szczegółowe dane usługodawcy

dealerImg
Nazwa firmy:
Technomed sp. z o.o.
Adres:
ul.Templińska 65A, 60-187 Poznań
Telefon:
48 61 624 26 69
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
http://technomed.pl/
NIP:
7792407688
REGON:
302200567
KRS:
0000431559
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Dorota Łażewska

TECHNOMED SP. Z O.O. to firma działająca w sektorze medycznym i weterynaryjnym. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów oraz świadczenie profesjonalnych usług. Celem nadrzędnym ponad zysk jest konsekwencja w dążeniu do satysfakcji naszych Klientów. Na przestrzeni lat daliśmy już się poznać jako rzetelny i solidny partner. Cechują nas głęboko zakorzenione, wyniesione z latami doświadczeń zawodowych zasady moralne. Rzeczą oczywistą jest dla nas, że Klient musi zawsze poznać prawdę o produkcie czy usłudze, nawet jeśli jest ona dla nas niekorzystna. Zysk bowiem jest dla nas wtórny i powstaje gdy nasz Partner jest zadowolony z owoców naszej pracy. Codziennością dla nas jest zasada:

„JAKOŚĆ NA 1000%, ROBIMY COŚ DOBRZE ALBO WCALE”

Bardzo duży nacisk kładziemy również na zasady wzajemnego poszanowania, uczciwości i odpowiedzialności społecznej. Korzystając z naszych usług macie Państwo pewność, że nasza organizacja nie tylko spełnia wszelkie wymogi formalne, ale inwestujemy w zasoby ludzkie, w ochronę środowiska i relacje z interesariuszami. Będąc odpowiedzialnymi społecznie inwestujemy w naszą wspólną przyszłość. Każda firma posiada osobowość prawną, jest więc swoistego rodzaju obywatelem, który powinien dbać o swoje otoczenie.

 

Firma TECHNOMED świadczy usługi przeglądów technicznych aparatury medycznej następujących producentów:

 • erbe Elektromedizin GmbH – Elektrochirurgia, termofuzja, chirurgia plazmowa, hydrochirurgia, kriochirurgia

 • Dr. Mach GmbH & Co. KG – Oświetlenie pola operacyjnego – lampy operacyjne i zabiegowe, systemy video

 • SCHMITZ u. Söhne GmbH & Co. KG – stoły operacyjne i akcesoria

 • OLYMPUS – diatermie HF 300 oraz HF 120

 • STORZ – diatermie do generacji AUTOCON II 400

 

Firma TECHNOMED wykonuje pełnozakresowe naprawy aparatury medycznej następujących producentów:

 • erbe Elektromedizin GmbH – Elektrochirurgia, termofuzja, chirurgia plazmowa, hydrochirurgia, kriochirurgia

 • Dr. Mach GmbH & Co. KG – Oświetlenie pola operacyjnego – lampy operacyjne i zabiegowe, systemy video

 • SCHMITZ u. Söhne GmbH & Co. KG – stoły operacyjne i akcesoria

 • OLYMPUS – diatermie HF 300 oraz HF 120

 • STORZ – diatermie do generacji AUTOCON II 400

 
Firma TECHNOMED świadczy usługi w zakresie instalacji, demontażu, reinstalacji po zmianie lokalizacji lamp operacyjnych, kolumn zasilających oraz ściennych i sufitowych systemów zawieszeń sprzętu medycznego.
 

Firma TECHNOMED świadczy usługi szkoleniowe w następującym zakresie:

 • Dla personelu bloku operacyjnego – przygotowanie stołu operacyjnego do zabiegu, test funkcjonalny oraz sprawdzenie akcesoriów, bezpieczeństwo użytkowania, prawidłowa dekontaminacja pooperacyjna, obniżenie kosztów eksploatacyjnych.
 • Dla personelu bloku operacyjnego – bezpieczeństwo w elektrochirurgii, techniczne aspekty przygotowania generatora elektrochirurgicznego do pracy, weryfikacja uszkodzeń osprzętu, minimalizacja narażenia użytkownika na wpływ pola elektromagnetycznego oraz dymów pooperacyjnych.
 • Dla lekarzy medycyny weterynaryjnej – elektrochirurgia w teorii i praktyce. Teoretyczne i praktyczne możliwości wykorzystania generatorów elektrochirurgicznych w codziennej pracy.
 • Dla lekarzy medycyny weterynaryjnej – anestezjologia w teorii i praktyce. Obsługa i eksploatacja, dobór parametrów, techniki znieczulania ogólnego i codzienna praca nowoczesnym aparatem anestezjologicznym – praca w układzie otwartym, zamkniętym, z respiratorem automatycznym oraz monitoring pacjenta.
   
  
 
 


Rozwiń opis

Usługi