KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Tomed Sp. z o.o.
Tomed Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 8/75, 02-776 Warszawa
Telefon: 505 708 083
WWW: www.tomed.waw.pl/

Podgląd wizytówki
IMM DESIGN (Novaerus)
IMM DESIGN Sp. z o.o.
Adres: Celtic Park Kineskopowa 1 bud. G lok. 4, 05-500 Piaseczno
Telefon: 600 877 622
WWW: https://oddychajzdrowo.com/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Euromobil Sp. z o.o.
Euromobil Sp. z o.o.
Adres: Paprotnia 29, 95-060 Brzeziny
Telefon: 665 536 700
WWW: www.emobil.com.pl

Podgląd wizytówki
WPiP
Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp.k.
Adres: Poznańska 31, 62-020 Jasin
Telefon: 519 793 430
WWW: www.oczyszczanie-powietrza.pl

Podgląd wizytówki

S9 AUTO 25 - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Aparaty do terapii bezdechu sennego - CPAP RESMED S9 AUTO 25
S9 AUTO 25
Producent: RESMED
Model: S9 AUTO 25
Kategoria: Aparaty do terapii bezdechu sennego - CPAP

Unikalna seria aparatów S9 VPAP auto 25 firmy ResMed, wykorzystuje technologie bilevel (VPAP) oraz Autoset (autoCPAP). Działając w oparciu o nowoczesny algorytm- automatycznie dostosowuje ciśnienie wdechowe i wychechowe do potrzeb pacjenta, na podstawie analizy każdego oddechu tak, aby podawać optymalne ciśnienie przez całą noc AutoVPAP. AutoSet pozwala uzyskać jak najbardziej efektywną terapię przy jak najniższym ciśnieniu. W przypadku wykrycia zaburzenia oddychania S9 VPAP Auto reaguje poprzez zwiększanie ciśnienia do odpowiedniego poziomu zapobiegając kolejnym zaburzeniom. W przypadku braku zaburzeń oddychania, ciśnienie jest obniżane stopniowo do poziomu minimalnego.

VAuto wraz z funkcją Easy-Breathe firmy ResMed umozliwia naturalny i maksymalny komfort przebieg terapii. VAuto teraz także wbudowany ulepszony algorytm AutoSet z wykrywaniem bezdechu centralnego (CSA). VPAP Auto rozpoznaje i reaguje w sposób ciągły na cały wachlarz przypadków zaburzeń oddychania w czasie snu począwszy od ograniczenia przepływu powietrza, poprzez chrapanie i bezdech. Ten algorytm działa przy zachowaniu funkcji dwupoziomowego ciśnienia, tzn. ciśnienie wdechowe ustalane jest żeby zapobiegać zaburzeniom oddychania podczas snu a obniżanie ciśnienia wydechowego do zwiększenia komfortu. z technologią AutoSet dostosowującą ciśnienie terapeutyczne do potrzeb pacjenta (oddech za oddechem, noc po nocy, rok po roku). AutoSet analizując każdy oddech po oddechu pozwala uzyskać w pełni skuteczną terapię przy jak najniższym ciśnieniu potrzebnym do przeciwdziałania zapadaniu się górnych dróg oddechowych. W przypadku wykrycia zaburzeń oddychania, aparat zwiększa ciśnienie do odpowiedniego poziomu, które zapobiega powstawaniu kolejnych zaburzeń. W przypadku braku zaburzeń, ciśnienie jest stopniowo obniżane do poziomu minimalnego.

Aparat posiada pełną funkcję diagnostyczną i kontrolę leczenia (za pomocą karty SD lub na wyświetlaczu LCD) zapisującą informacje o bezdechach obturacyjnych i centralnych, spłyceniach, chrapaniu, przepływie powietrza, przeciekach z maski i podawanym poziomie ciśnienia (przez 365 dni).


Oferta
Waluta: PLN