Najnowsze aktualności

 • Czy Szpital jest przedsiębiorstwem?

  Czy Szpital jest przedsiębiorstwem?

  Wydaje się, że w społeczeństwie dominuje pogląd, iż szpital nie jest przedsiębiorstwem, a jedynie publiczną organizacją oraz miejscem leczenia większości chorób i dolegliwości. Jeśli jednak nawet pobieżnie przyjrzymy się cechom szpitala oraz typowego przedsiębiorstwa, możemy dojść do ciekawych wniosków – a odpowiedź na postawione wyżej pytanie nie będzie już taka oczywista.

  05.06.2019

 • Rola pielęgniarki w ochronie zdrowia

  Rola pielęgniarki w ochronie zdrowia

  W imieniu Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, która odbędzie się 14 czerwca 2019 roku.

  30.05.2019

 • III Ogólnopolskie Szkolenie - "Zdrowie, ryzyko, zarządzanie"

  III Ogólnopolskie Szkolenie - "Zdrowie, ryzyko, zarządzanie"

  III Ogólnopolskie Szkolenie Pielęgniarek Oddziałowych, Położnych Oddziałowych, Kierowników i Koordynujących" - Jastrzębia Góra, 20-23 maja 2019 r.

  19.05.2019

 • 93 mln zł na profilaktykę i centra symulacji medycznych

  93 mln zł na profilaktykę i centra symulacji medycznych

  24 kwietnia wiceministrowie zdrowia Zbigniew J. Król i Sławomir Gadomski podpisali 15 umów o dofinansowanie na tworzenie nowych centrów symulacji medycznej oraz rozwój wybranych projektów profilaktycznych. Ministerstwo Zdrowia przeznaczy na realizację tych zadań 93 mln zł ze środków unijnych w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój.

  13.05.2019

 • Forum Menadżerów Służby Zdrowia_Lublin

  Forum Menadżerów Służby Zdrowia_Lublin

  13 czerwca w Lublinie, w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 odbędzie się kolejne wydarzenie z cyklu Forum Menadżerów Służby Zdrowia. Serdecznie zapraszamy!

  09.05.2019

 • V Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

  V Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie

  23 maja w Hotelu Szafran w Czeladzi (ok. 10 km od centrum Katowic) odbędzie się piąta edycja jednego z największych wydarzeń poświęconych kadrze zarządzającej w podmiotach leczniczych, V Ogólnopolskie Forum Zarządzających w Medycynie.

  09.05.2019

zobacz więcej aktualności...

Wyślij zapytanie ofertowe

Twoje dane:

Twoje zapytanie zostanie wysłane do dystrybutorów sprzedających poszukiwany sprzęt.

Jednocześnie potwierdzam otrzymanie informacji, zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO, o następującej treści:
 • 1) Administratorem moich danych osobowych jest Jarosław M. Dobrzyński, prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: AMDG - Jarosław M. Dobrzyński, ul. Z. Nałkowskiej 7, 15-702 Białystok, NIP: 5420110488 (ADO) Więcej...