BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: https://www.greenpol.com.pl/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Medinco
Medinco Sp. z o.o.
Adres: Rondo ONZ 1 piętro 12, 00-124 Warszawa
Telefon: 691 773 308
WWW: www.medinco.pl

Podgląd wizytówki

Aktualności - Kolejna Akademia Managera Ochrony Managera zdrowia za nami!


Kolejna Akademia Managera Ochrony Managera zdrowia za nami!

Data publikacji: 05 grudnia 2022

Kolejna Akademia Managera Ochrony Managera zdrowia za nami!

29 i 30 listopada w hotelu Sound Garden w Warszawie odbyła się VII już edycja Akademii Managera Ochrony Zdrowia, organizowana przez firmę Medidesk.

W wydarzeniu hybrydowo wzięło udział blisko 400 uczestników, reprezentujących ośrodki ochrony zdrowia z całego kraju. Organizatorzy podkreślają, że VII edycja pod względem uczestników była rekordowa, co sprawia, że Akademia Managera Ochrony Zdrowia staje się jednym z ważniejszych wydarzeń adresowanych do branży medycznej w Polsce.

„Realizacja tak dużego przedsięwzięcia to nie tylko wyzwanie organizacyjne, ale też zobowiązanie, żeby każda kolejna edycja była lepsza od poprzedniej. To właśnie wychodzi nam najlepiej, o czym świadczą opinie, podziękowania i gratulacje od naszych gości i partnerów. Idea, która przyświecała powołaniu do życia Akademii Managera Ochrony Zdrowia do życia, i która stała się jej hasłem przewodnim to „praktycy dla praktyków”. W jednym miejscu udało nam się zgromadzić ponad 30 panelistów i prelegentów z czołowych polskich placówek medycznych i firm działającej w branży ochrony zdrowia, którzy chętnie dzielili się swoimi doświadczeniami z uczestnikami konferencji” – mówi Daniel Nowocin, prezes zarządu Medidesk – organizatora wydarzenia.

Dwudniowa konferencja składała się z szeregu paneli dyskusyjnych i wykładów poruszających najważniejsze aspekty w zarządzaniu ośrodkami zdrowia, w szczególności w zakresie sprzedaży, obsługi pacjenta i cyfryzacji usług medycznych. Organizatorzy duży nacisk położyli również na networking wśród uczestników, który w ich ocenie doskonale uzupełnia wartość merytoryczną.

Dodatkową atrakcją, zwieńczającą pierwszy dzień Akademii był uroczysty bankiet, podczas którego wyróżnionych zostało dziesięć placówek sektora ochrony zdrowia, wyróżniających się najlepszymi wynikami w takich kategoriach jak: „najskuteczniejsza kampania marketingowa”, „najwyższy poziom odbieralności połączeń przychodzących” czy „mistrz efektywności”.

Organizatorzy rozpoczynają prace nad kolejną, ósmą już edycją, którą planują na wiosnę przyszłego roku. „Mamy nadzieję, że ósemka również będzie rekordowa pod względem frekwencji. To świadczy o tym, że nasze wydarzenie jest branży potrzebne” – dodają.