BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: www.btlnet.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Medinco
Medinco Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Adres: Rondo ONZ 1 piętro 12, 00-124 Warszawa
Telefon: 691 773 308
WWW: www.medinco.pl

Podgląd wizytówki

Aktualności


Konferencje dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi

Data publikacji: 11 kwietnia 2022

            W imieniu Organizatorów- Polskiego Centrum Edukacji zapraszamy bardzo serdecznie na konferencje kierowane do kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi.

Konferencje, których głównym celem jest wymiana doświadczeń osób zajmujących te same stanowiska oraz posiadających podobne doświadczenia, odbywają się cyklicznie w formie kilkudniowych zjazdów. Prelegentami na tych spotkaniach są wykwalifikowani fachowcy z różnych dziedzin. Jest to znakomita okazja, by rozwinąć swoje kompetencje w oparciu o najnowszą wiedzę przekazaną przez ekspertów.

Harmonogram konferencji dla kadry zarządzającej podmiotami leczniczymi wygląda następująco:

MARZEC — Ogólnopolskie Spotkanie Kierowników Działów Aparatury Medycznej — w trakcie tego wydarzenia, na które szczególnie zapraszamy Dyrektorów Technicznych Szpitali, poruszane są tematy związane z zamówieniami, eksploatacją oraz serwisem aparatury medycznej z punktu widzenia technicznego.

MAJ — Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów/Kierowników ds. Administracyjnych, Technicznych i Eksploatacyjnych w podmiotach leczniczych — konferencja, której celem jest wymiana doświadczeń oraz zdobycie aktualnej wiedzy w zakresie funkcjonowania jednostek ochrony zdrowia, zarządzania tzw. szarym personelem, zapewnienia bezpieczeństwa oraz nieprzerwanej pracy podmiotów leczniczych.

CZERWIEC — Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów ds. Finansowych i Głównych Księgowych w podmiotach leczniczych — stanowi ważny moment w kalendarzu osób odpowiedzialnych za finanse szpitali. Uczestnictwo w Zjeździe daje możliwość zapoznania się, jak również przedyskutowania najbardziej aktualnych przepisów w dziedzinie rachunkowości, ich interpretacji oraz sposobów na wdrożenie w placówce medycznej.

WRZESIEŃ — Ogólnopolski Zjazd Dyrektorów ds. Pielęgniarstwa, Pielęgniarek Naczelnych i Przełożonych — będący świetną okazją do poszerzenia swojej wiedzy o najnowsze przepisy prawa, aspekty dotyczące odpowiedzialności zawodowej, czy też zarządzania personelem w czasach możliwych epidemii.

Polskie Centrum Edukacji – Anna Osińska z siedzibą w Warszawie działa nieprzerwanie od 1998 roku. Początkowo oferta szkoleniowa skierowana była wyłącznie do kadry zarządzającej podmiotów leczniczych. Pomimo iż obecnie firma kieruje swoją ofertę do wielu grup odbiorców, główną specjalizacją nadal pozostają usługi edukacyjne dla osób zarządzających szpitalami.

Od 10 lat PCE współpracuje z portalem MEDIPMENT.PL. Przedstawiciele portalu biorą czynny udział w konferencjach, na których prezentują nowatorskie narzędzie umożliwiające wyszukiwanie dostępnego na rynku sprzętu medycznego według wybranych kryteriów.

Czytaj więcej: https://pce.com.pl/?page_id=98