Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
EMTEL Śliwa sp. k.
Adres:
A.Mickiewicza 66, 41-807 Zabrze
Telefon:
32 271 90 13
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.emtel.com.pl
NIP:
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Marcin Śliwa

contactLogo FAX 32 271 57 27

Profil

Firma Emtel jest czołowym producentem aparatury monitorującej parametry biologiczne pacjenta oraz sprzętu reanimacyjnego w Polsce. Podstawowym obszarem działalności firmy, rozpoczętej w 1992 roku, jest produkcja kardiomonitorów (ang. patient monitor) i defibrylatorów. Pierwszymi wprowadzonymi na rynek produktami były: kardiomonitor FX 862 stworzony na bazie autorskiego projektu założyciela firmy - Waldemara Śliwy oraz defibrylator DEFI CARD COMBI II.

20 lat na rynku pozwoliło firmie Emtel zdobyć zaufanie krajowych szpitali klinicznych, wojewódzkich i miejskich oraz placówek pogotowia ratunkowego. Aparatura medyczna firmy jest z powodzeniem wykorzystywana w Polsce, w innych krajach Europy oraz w Azji, Ameryce Południowej i Australii.

Produkty Emtel znalazły uznanie podczas największych globalnych targów branżowych Medica w Dusseldorfie oraz Arab Health w Dubaju.

Technologie

Kardiomonitory modułowe, kompaktowe i przenośne oraz systemy centralnego nadzoru, umożliwiające transmisję danych między kardiomonitorami oraz kardiomonitorami i centralą. Wyróżniającymi wśród światowych konkurentów cechami produktów Emtel są duże dotykowe ekrany LCD (19”) oraz czytelny i przyjazny użytkownikowi interfejs, który został stworzony na bazie wieloletniej współpracy z personelem szpitalnym.

Defibrylatory kliniczne z kardiowersją pełniące jednocześnie funkcję kardiomonitora zapewniającego monitorowanie pracy EKG, arytmii, ciśnienia tętniczego i saturacji SpO2. Urządzenie było konsultowane przez Polską Radę Resuscytacji.

Aparatura przeznaczona jest do monitorowania zarówno dorosłych, dzieci, jak i noworodków.

Emtel współpracuje ze znanymi na świecie podwykonawcami: CAS Medical Systems (CASMED), Nellcor/Covidien, Respironics, czy PhaseIn.

Zaangażowanie społeczne

Firma aktywnie angażuje się w akcje społeczne, współpracując z różnymi fundacjami na terenie kraju.

Certyfikaty

Chcąc zapewnić naszym klientom największą wiarygodność, w roku 1997 nasza firma, jako pierwsza w Polsce produkująca aparaturę medyczną, uzyskała certyfikat ISO 9002.

Po trzech latach utrzymywania i doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 9002, w maju 2001 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 potwierdzający rozszerzenie dotychczasowego Systemu Zarządzania Jakością na obszar projektowania.

Kolejnym krokiem doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością, w celu sprostania wymaganiom stawianym przez Klientów, było uzyskanie w 2003 roku certyfikatu potwierdzającego spełnianie wymogów dyrektywy europejskiej 93/42/EEC i rozszerzenie certyfikatu ISO 9001 na urządzenia medyczne, czyli spełnienie wymogów normy ISO 13485 oraz uzyskanie znaku CE na produkowane przez nas urządzenia.

Klienci

Naszymi klientami są szpitale kliniczne, wojewódzkie i miejskie posiadające odziały OIOM, OIOK, sale operacyjne i pooperacyjne, oddziały kardiologii, wewnętrzne, neurologii oraz Pogotowia Ratunkowe.

Szczególną rolę przywiązujemy do szpitali prywatnych, które coraz szybciej zdobywają należne im miejsce w systemie Służby Zdrowia. Współpracujemy również z firmami pośredniczącymi w kraju i za granicą, będącymi generalnymi dostawcami sprzętu medycznego.

Emtel na świecie

Klienci w Polsce

W ciągu 20 lat działalności firmy udało nam sie zdobyc zaufanie wielu polskich szpitali i klinik. Nasza aparatura medyczna z powodzeniem wykorzystywana jest w wielu ośrodkach na terenie całej Polski.

Serwis EMTEL

Jako producent zaawansowanych urządzeń medycznych wiemy jak ważna jest niezawodna i szybka pomoc techniczna.  Aby sprostać wymaganiom naszych klientów w Polsce i zagranicą firma rozwinęła dział serwisowy składający się z doświadczonych inżynierów elektroników i informatyków.

Wszelkich informacji związanych z serwisem udzieli:

Wojciech Przybycień - Informacje techniczne oraz konsultacja serwisowa 
Wojciech Szendzielorz - Informacje techniczne oraz konsultacja serwisowa

Zapraszamy do kontaktu z serwisem:

Telefonicznie: +48 32 271 90 13
Faksem: +48 32 271 57 27
Pocztą elektroniczną: medical@emtel.com.pl
Listownie: EMTEL, 41-807 Zabrze, ul. A.Mickiewicza 66

Niezależnie od formy zgłoszenia prosimy o podanie następujących informacji:

- numer fabryczny produktu,
- krótki opis problemu,
- telefon kontaktowy.

Naprawy i przeglądy serwisowe są wykonywane bezpośrednio u klienta lub w punkcie serwisowym.
Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne wykonywane są wyłącznie przez serwis firmy.

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  DefiMax AED
  Kategoria:
  Defibrylatory AED
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  DefiMax biphasic
  Kategoria:
  Defibrylatory kliniczne
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  DefiMax plus
  Kategoria:
  Defibrylatory kliniczne
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  FX 2000P
  Kategoria:
  Kardiomonitory transportowe
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  FX 3000
  Kategoria:
  Kardiomonitory przyłóżkowe
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  FX 3000C
  Kategoria:
  Systemy centralnego monitorowania – centrale pielęgniarskie
  Szczegóły »
 • Producent:
  EMTEL
  Model:
  FX 3000MD
  Kategoria:
  Kardiomonitory przyłóżkowe
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż