BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
INTIMEX
INTIMEX sp. z o.o. sp. k.
Adres: Egejska 19/39, 02-764 Warszawa
Telefon: +48 22 6687465
WWW: https://intimex.com.pl/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland
Adres: Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
Adres: Guangming District, Guangdong, 518107 Shenzhen
Telefon: +48 784 894 276
WWW: www.sonoscape.com

Podgląd wizytówki
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
Adres: ul. Borkowa 12, 05-840 Brwinów
Telefon: 22 758 51 48
WWW: https://endoelektronik.pl/

Podgląd wizytówki

Audiofon Matyja Sp. k.


Audiofon Matyja Sp. k.
Audiofon Matyja Sp. k.
Nazwa firmy: Audiofon Matyja Sp. k.
Adres: Aliancka 6, 53-014 Wrocław
Telefon: +48 885 55 04 09
NIP: 8992772335
REGON: 362324245
KRS:
Przedstawiciel: Bartosz Figiel

AUDIOFON to rodzinna firma założona w 1991 roku przez małżeństwo lekarzy laryngologów z Wrocławia. Jest największym i najdłużej działającym, całkowicie polskim przedsiębiorstwem z branży protetyki słuchu. Naszymi podstawowymi atutami są nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje personel oraz szeroka oferta najnowocześniejszych aparatów słuchowych i innych urządzeń wspomagających słyszenie. Ponad 300 oddziałów firmy Audiofon zlokalizowanych w całej Polsce zostało wyposażonych w nowoczesny sprzęt diagnostyczny, aby nasi pracownicy mogli spełniać naszą misję - pomagać słyszeć lepiej.

Każda osoba z problemem słyszenia może liczyć na indywidualne, skierowane na pomoc podejście, dzięki czemu powrót do świata dźwięków jest komfortowy i uwzględnia indywidualne potrzeby oraz oczekiwania naszych Pacjentów wobec poprawy słyszenia i aparatów słuchowych.

Jesteśmy firmą z tradycjami. Blisko 30-letnie doświadczenie w obsłudze Pacjentów, a także wykształcony, stały personel, nowoczesny sprzęt diagnostyczny i szeroka oferta najnowocześniejszych aparatów słuchowych to nasze najbardziej doceniane przez naszych Pacjentów atuty.

Bezpłatne badania słuchu i poradnictwo

Oprócz standardowej audiometrii tonalnej i audiometrii mowy, w większości naszych salonów dysponujemy sprzętem do audiometrii impedancyjnej (tympanometria). Na badanie słuchu można umówić się dzwoniąc na naszą bezpłatną infolinię: 800 806 900 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Szeroka oferta najwyższej jakości aparatów słuchowych różnych producentów

Firma współpracuje z najbardziej innowacyjnymi producentami aparatów i akcesoriów do wspomagania słyszenia na świecie. W ofercie są bezprzewodowe aparaty najnowszej generacji, w tym praktycznie niewidoczne w uchu aparaty wewnątrzkanałowe i miniaturowe aparaty zauszne o nowoczesnym, designerskim wyglądzie (22 mm). Także osoby, u których istnieją wskazania do noszenia aparatów okularowych na przewodnictwo kostne znajdą w naszej ofercie odpowiednie dla siebie rozwiązanie. Dla osób z jednostronną głuchotą mamy bezprzewodowe systemy CROS i BiCROS.

Sieć ponad 300 własnych punktów doboru aparatów słuchowych w całym kraju

Niewątpliwą zaletą firmy Audiofon jest sieć ponad 300 własnych punktów doboru i sprzedaży aparatów słuchowych w całym kraju. Oznacza to, że nasi Pacjenci mogą korzystać z pomocy protetyka słuchu także na wyjeździe, w innej części kraju, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Gwarancja, serwis i bezpłatne przeglądy

Firma Audiofon gwarantuje szybką i fachową naprawę, przeglądy i czyszczenie zakupionego u nas sprzętu. Wszystkie aparaty słuchowe posiadają 3-letnią gwarancję, a po upływie tego czasu równie troskliwie zajmujemy się aparatami naszych klientów w ramach serwisu pogwarancyjnego.

Osoby, które korzystają przy zakupie aparatu z opcji pakietu AUDIOFON+ mają zapewnione 5 lat gwarancji oraz 2 lata ubezpieczenia aparatu od NW oraz kradzieży aparatu z rabunkiem. Naszych Pacjentów umawiamy na bezpłatne cykliczne przeglądy i czyszczenie aparatów/wkładek w punkcie sprzedaży.

Własne laboratorium otoplastyczne

Firma Audiofon posiada własne, bardzo nowoczesne laboratorium wkładek usznych, tak aby cały proces dopasowania aparatów słuchowych przebiegał w sposób najbardziej optymalny dla Pacjenta.

Możliwość zakupu w systemie ratalnym

Dla osób pragnących zakupić aparat w systemie ratalnym, mamy korzystną ofertę rat z banków Santander i Alior, umożliwiających zakup aparatów wyższej klasy i korzystanie z ich zalet od pierwszej wizyty w naszym punkcie doboru aparatów.

Umowa kredytowa podpisywana jest na miejscu w naszych placówkach, a nasi pracownicy udzielą każdemu wyczerpujących informacji na temat warunków otrzymania kredytu oraz przedstawią symulację spłaty rat według kwoty i długości okresu kredytowania.

Historia firmy

Firma Audiofon powstała w 1991 roku we Wrocławiu.

Od początku swego istnienia była przedsięwzięciem rodzinnym i tak pozostało do dzisiaj. Firma funkcjonowała początkowo jako uzupełnienie prywatnej praktyki laryngologicznej w willowej dzielnicy Wrocławia, a w 1993 roku przeniosła się do centrum miasta, do lokalu przy ulicy Joachima Lelewela 4a i pod tym adresem działa do dziś najstarszy firmowy salon protetyki słuchu Audiofon.

Lata dziewięćdziesiąte były czasem dynamicznego rozwoju firmy Audiofon, początkowo na terenie województwa dolnośląskiego, a następnie w innych regionach i miastach, m.in. w Poznaniu, Gdańsku, Olsztynie i Tarnowie. W 1997 roku powstał także pierwszy salon protetyki słuchu Audiofon w Warszawie.

Konsekwentny rozwój sieci sprzedaży spowodował, że obecnie firma ma ponad 300 własnych punktów audioprotetycznych na terenie całego kraju.

SERWIS

Wiemy jak ważne jest dla naszych Pacjentów, by zakupiony aparat słuchowy był niezawodny. Gdy jednak już dojdzie do uszkodzenia, nasi pracownicy w punktach Audiofon sprawdzą i wstępnie zdiagnozują uszkodzenie. Jeśli nie będą mogli zaradzić problemowi na miejscu – odeślą aparat do serwisu producenta na koszt firmy.

W ramach usług wykonywanych w naszych salonach oferujemy:

  • Bezpłatne cykliczne przeglądy aparatów słuchowych
  • Oczyszczanie aparatów
  • Wymianę rożka w aparacie (z wyjątkiem modeli 19 i FA P)
  • Wymianę wężyka we wkładce usznej
  • Dezynfekcję aparatów i mycie wkładek usznych
  • Wstępną diagnostykę uszkodzeń w aparatach
  • Bezpłatną wysyłkę aparatów do serwisu producenta

Produkty