ELMI Systemy Automatyki


ELMI Systemy Automatyki
ELMI Systemy Automatyki
Nazwa firmy: ELMI Systemy Automatyki
Adres: Żegańska 16/6, 04-713 Warszawa
Telefon: 22 812-42-32
NIP:
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Dział Marketingu

Jesteśmy polską firmą, która istnieje na rynku od 1982 roku i przez większość okresu działalności jest ściśle związana z branżą medyczną. Początkowo tworzyliśmy wysoko specjalizowane rozwiązania hardware’owe dla producentów sprzętu medycznego, a od 2002 roku rozszerzyliśmy zakres naszej oferty o specjalizowane rozwiązania software’owe dedykowane przede wszystkim szpitalom.

Zgromadziliśmy obszerną wiedzę dotyczącą procesów sterylizacji, wymaganych norm i zasad zwalczania zakażeń.

Systemy MEDOK CS-1st, MEDOK CS, MEDOK BO, MEDOK FM powstały z myślą o takich jednostkach szpitala jak: dział aparatury medycznej, centralna sterylizatornia i blok operacyjny.

Naszym najmłodszym systemem z serii jest MEDOK 2D – system w połączeniu z usługą znakowania instrumentarium szpitala wspiera w zarządzaniu i ewidencji pojedynczych narzędzi chirurgicznych.

 

Sterylizacja stała się naszą wiodącą, ale nie jedyną dziedziną. Stworzyliśmy szereg autorskich systemów rejestracji, znajdujących zastosowanie w firmach farmaceutycznych, firmach branży spożywczej, jak również szpitalach.

 

Nasza firma wykonuje modernizacje urządzeń, dopasowując sprzęt do współczesnych standardów, które wymuszają pojawiające się nowe normy i rozporządzenia. Procesy cieplne, cykle sterylizacji znamy zarówno od ich strony technicznej, jak również od strony opanowania algorytmów, ich przeprowadzania i wymagań jakie muszą spełniać w odniesieniu do obowiązujących norm. 

Nasze doświadczenie pozwala nam modernizować nie tylko układy sterowania, ale również całą automatykę w połączeniu z układami mechanicznymi oraz wprowadzać niezależną rejestrację.  Zmodernizowane urządzenia pracują jeszcze przez bardzo wiele lat, spełniając jednocześnie wszystkie wymogi prawne.

 Modernizujemy następujące urządzenia:

  • Inkubatory

  • Cieplarki

  • Suszarki

  • Sterylizatory parowe i gazowe

 

Świadczymy także usługę znakowania pojedynczych narzędzi chirurgicznych metodą laserową. Umożliwia trwałe znakowanie bez ingerowania w strukturę powierzchni narzędzia. Taka metoda jest bezpieczna i nie stwarza niebezpieczeństwa mikrobiologicznego w miejscu znakowania.

Oznakowanie narzędzi w połączeniu z oprogramowaniem komputerowym (MEDOK 2D) umożliwia szczegółową identyfikację narzędzia na podstawie wielu informacji zawartych w naniesionym, małym kodzie 2D, prowadzenie nadzoru nad instrumentarium szpitala oraz ułatwia jego inwentaryzację

Produkty