EMTEL Śliwa sp. k.


EMTEL
Nazwa firmy: EMTEL Śliwa sp. k.
Adres: A.Mickiewicza 66, 41-807 Zabrze
Telefon: 32 271 90 13
NIP:
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Marcin Śliwa

Firma Emtel jest czołowym producentem aparatury monitorującej parametry biologiczne pacjenta oraz sprzętu reanimacyjnego w Polsce. Podstawowym obszarem działalności firmy, rozpoczętej w 1992 roku, jest produkcja kardiomonitorów (ang. patient monitor) i defibrylatorów. Pierwszymi wprowadzonymi na rynek produktami były: kardiomonitor FX 862 stworzony na bazie autorskiego projektu założyciela firmy – Waldemara Śliwy oraz defibrylator DEFI CARD COMBI II.

20 lat na rynku pozwoliło firmie Emtel zdobyć zaufanie krajowych szpitali klinicznych, wojewódzkich i miejskich oraz placówek pogotowia ratunkowego. Aparatura medyczna firmy jest z powodzeniem wykorzystywana w Polsce, w innych krajach Europy oraz w Azji, Ameryce Południowej i Australii.

Produkty Emtel znalazły uznanie podczas największych globalnych targów branżowych Medica w Dusseldorfie oraz Arab Health w Dubaju

TECHNOLOGIE

Kardiomonitory modułowe, kompaktowe i przenośne oraz systemy centralnego nadzoru, umożliwiające transmisję danych między kardiomonitorami oraz kardiomonitorami i centralą. Wyróżniającymi wśród światowych konkurentów cechami produktów Emtel są duże dotykowe ekrany LCD (19″) oraz czytelny i przyjazny użytkownikowi interfejs, który został stworzony na bazie wieloletniej współpracy z personelem szpitalnym.

Defibrylatory kliniczne z kardiowersją pełniące jednocześnie funkcję kardiomonitora zapewniającego monitorowanie pracy EKG, arytmii, ciśnienia tętniczego i saturacji SpO2. Urządzenie było konsultowane przez Polską Radę Resuscytacji.

Aparatura przeznaczona jest do monitorowania zarówno dorosłych, dzieci, jak i noworodków.

Emtel współpracuje ze znanymi na świecie podwykonawcami: CAS Medical Systems (CASMED), Nellcor/Covidien, Respironics, czy PhaseIn.

ZAANGAŻOWANIE SPOŁECZNE

Firma aktywnie angażuje się w akcje społeczne, współpracując z różnymi fundacjami na terenie kraju.

SERWIS

Jako producent zaawansowanych urządzeń medycznych wiemy jak ważna jest niezawodna i szybka pomoc techniczna.  Aby sprostać wymaganiom naszych klientów w Polsce i zagranicą firma rozwinęła dział serwisowy składający się z doświadczonych inżynierów elektroników i informatyków.

Wszelkich informacji związanych z serwisem udzieli:

  • Wojciech Przybycień
  • Wojciech Szendzielorz

Niezależnie od formy zgłoszenia prosimy o podanie następujących informacji:

  • numer fabryczny produktu,
  • krótki opis problemu,
  • telefon kontaktowy.

Naprawy i przeglądy serwisowe są wykonywane bezpośrednio u klienta lub w punkcie serwisowym. Naprawy gwarancyjne oraz pogwarancyjne wykonywane są wyłącznie przez serwis firmy.

Zapraszamy do kontaktu z serwisem:

Telefonicznie: +48 32 271 90 13
Faksem: +48 32 271 57 27
Pocztą elektroniczną: serwis@emtel.com.pl
Listownie: EMTEL, 41-807 Zabrze, ul. A. Mickiewicza 66

Produkty