Endoelektronik Sp. z o.o. Sp.k.


Endoelektronik
Endoelektronik
Nazwa firmy: Endoelektronik Sp. z o.o. Sp.k.
Adres: ul. Borkowa 12, 05-840 Brwinów
Telefon: 22 758 51 48
NIP: 534-253-64-91
REGON: 366283394
KRS: 0000655173
Przedstawiciel: Grzegorz Haber

Endoelektronik Sp. z o.o. Sp.k. istnieje na polskim rynku od 1991 roku. Niemal trzydziestoletnie funkcjonowanie w branży medycznej, zdobyte doświadczenia oraz wysoki stopień profesjonalnej wiedzy stawia nas w szeregu liderów zajmujących się sprzedażą aparatury endoskopowej. Najnowocześniejsze endoskopy medyczne dostarczamy do klinik, szpitali, centrów medycznych, ośrodków zdrowia, prywatnych przychodni i gabinetów. Wszędzie tam, gdzie endoskopia oddaje swoje nieocenione usługi w diagnostyce i leczeniu.

Wyłączny dystrybutor i autoryzowany serwis
Ranga i pozycja, jaką zajmujemy na rynku, sprawiły, że zaufali nam najwięksi producenci sprzętu medycznego. Stąd, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce, takich marek sprzętu endoskopowego o zasięgu światowym jak Fujifilm (Japonia), Choyang Medical Industry (Korea Płd.), Wisap (Niemcy). Specjalizujemy się w dystrybucji aparatur medycznych takich jak endoskopy giętkie, endoskopowe systemy do diagnostyki i chirurgii małoinwazyjnej, czy też myjnie endoskopowe. Oferujemy także szeroki asortyment akcesoriów endoskopowych.

Serwis tak wyspecjalizowanego i wysoce skomplikowanego sprzętu wymaga dużej wiedzy oraz praktyki. Prowadzimy autoryzowany serwis endoskopów, dzięki któremu używane przez Państwa palcówki medyczne urządzenia endoskopowe mogą podlegać przeglądom oraz być naprawione w bardzo krótkim czasie. Jak jest to ważne w pracy lekarzy, nie trzeba nikogo przekonywać.

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy specjalistami w naszej branży, którzy przywiązują wagę do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji. Nasi pracownicy to wysokospecjalizowani profesjonaliści posiadający certyfikaty szkoleń w swoich specjalnościach. Liczne szkolenia, śledzenie najnowszych trendów i innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie sprzętu endoskopowego pozwalają nam dzielić się wiedzą ze wszystkimi klientami, którzy tego oczekują. Zajmujemy się doradztwem oraz proponujemy atrakcyjne rozwiązania finansowe przy zakupie lub leasingu sprzętu medycznego.

WYŁĄCZNY DYSTRYBUTOR I SERWIS
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem i serwisem w Polsce, takich producentów o zasięgu światowym jak Fujifilm (Japonia), Choyang Medical Industry (Korea Płd.), Wisap (Niemcy).

Produkty