ERBE Polska Sp. z o.o.


ERBE POLSKA
Nazwa firmy: ERBE Polska Sp. z o.o.
Adres: Al. Rzeczypospolitej 14 lok. 2.8, 02-972 Warszawa
Telefon: 022 642 25 26
NIP: 5210085040
REGON: 011547170
KRS: 0000152731
Przedstawiciel: Wojciech Drzewiecki

Erbe, jako firma rodzinna zarządzana przez Właścicieli, od pięciu pokoleń zajmuje się rozwijaniem, produkcją i dystrybucją systemów chirurgicznych do profesjonalnego użytku w różnych dziedzinach medycyny.

Wizja

Na całym świecie zyskaliśmy uznanie jako godny zaufania i niezastąpiony partner lekarzy i specjalistycznego personelu medycznego, ceniony za kompetentne doradztwo i postępową postawę na rynku.
Siłą napędową naszych działań jest ciągłe doskonalenie urządzeń i instrumentów chirurgicznych, które w wielu krajach stanowią nieodzowny element procedur medycznych. Również w przyszłości pragniemy przyczyniać się do jak najlepszego leczenia pacjentów i jako wiodący producent, czujemy się zobowiązani do nieustającej optymalizacji procedur realizowanych w salach operacyjnych poprzez tworzenie innowacyjnych produktów, kompleksowe usługi serwisowe oraz szeroką działalność szkoleniową.

Misja

Odpowiedzialność
Postrzegamy siebie jako świadomego odpowiedzialności partnera środowiska medycznego, którego praca służy szczególnej wartości: zdrowiu pacjenta. To zadanie realizujemy najlepiej, jak jest to możliwe, poprzez naszą ajnowocześniejszą technologię oraz odpowiedzialne, oparte na pełnym zaufaniu partnerstwo. Z poczucia odpowiedzialności wobec człowieka i pacjenta wywodzi się także nasza aktywność społeczna i socjalna

Normy jakości
Nasi użytkownicy mogą w pełni polegać na naszych systemach chirurgicznych. Nasze produkty są poddawane regularnym kontrolom, długotrwałym testom przy ponadprzeciętnych obciążeniach i spełniają najwyższe normy jakościowe.
Wysoka jakość i wyjątkowa użyteczność naszych produktów są gwarancją bezpieczeństwa podczas zabiegów przeprowadzanych na pacjencie.Zaangażowanie
Działamy aktywnie na rzecz naszych pracowników, tworząc tym samym podstawy do aktywności na zewnątrz. Prowadzimy regularną wymianę opinii i doświadczeń z użytkownikami naszych produktów na uniwersytetach medycznych i w klinikach, by na tej podstawie opracowywać kolejne innowacje i wprowadzać nowe rozwiązania. Czujemy się zobowiązani do działań na rzecz użytkownika i pacjenta, a ostatecznie także ludzkości w ogóle i naszego środowiska.

Wartości

Innowacyjność
Wspólnie z użytkownikami naszych produktów nie tylko dotrzymujemy kroku szybkiemu rozwojowi medycyny, ale także aktywnie przyczyniamy się do postępu i stale poszukujemy nowych pomysłów i ulepszeń. Oznacza to dla nas progresję w myśleniu i niezawodność w działaniu. Na bazie tych wartości opiera się zaufanie i partnerstwo, a ostatecznym celem naszej innowacyjności jest zawsze korzyść pacjenta.

Niezawodność
Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. Nasi pracownicy i partnerzy zdobywają kwalifikacje u nas, dzięki czemu oferują kompleksowe wsparcie podczas instalacji i konserwacji naszych systemów oraz szkolenia użytkowników. To zapewnia stałą sprawność, funkcjonalność i niezawodność naszych produktów.

Otwartość
Istotą dynamicznego rozwoju i nowatorstwa naszej firmy jest otwartość. Nasze nowe pomysły oceniamy z perspektywy użytkowników, co pozwala nam precyzyjnie dostosowywać produkty i usługi serwisowe do ich potrzeb i oczekiwań. Postawa otwartej, wzajemnej komunikacji sprzyja dobrej współpracy i osiąganiu najlepszych rezultatów. 

Produkty