BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
INTIMEX
INTIMEX sp. z o.o. sp. k.
Adres: Egejska 19/39, 02-764 Warszawa
Telefon: +48 22 6687465
WWW: https://intimex.com.pl/

Podgląd wizytówki
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
Adres: Guangming District, Guangdong, 518107 Shenzhen
Telefon: +48 784 894 276
WWW: www.sonoscape.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Medinco
Medinco Sp. z o.o.
Adres: Rondo ONZ 1 piętro 12, 00-124 Warszawa
Telefon: 691 773 308
WWW: www.medinco.pl

Podgląd wizytówki

ERES MEDICAL


ERES MEDICAL
ERES MEDICAL
Nazwa firmy: ERES MEDICAL
Adres: Płouszowice Kol. 64 B, 21 - 008 Tomaszowice
Telefon: +48 81 502 00 70
NIP: 716-273-51-32
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Grzegorz Lubaś

Eres Medical Sp. z o.o. to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży medycznej, rehabilitacyjnej i SPA. Od początku swojej działalności dokładamy wszelkich starań celem spełnienia oczekiwań naszych Klientów w kompleksowym wyposażeniu placówek w sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i SPA.

Eres Medical Sp. z o.o. to zespół ponad trzydziestu wykwalifikowanych, doświadczonych osób, które z zaangażowaniem i pasją dbają o naszych Klientów.  Zasięgiem swojej działalności obejmujemy całą Polskę. Centrala firmy znajduje się w  Płouszowicach k. Lublina, posiadamy oddziały terenowe zlokalizowane w Warszawie, Gdyni, Zielonej Górze i Katowicach. Dysponujemy 20 punktami serwisowymi rozmieszczonymi na terenie całego kraju, a także współpracujemy z liczną grupą doradców z branży, jak również z zakresu marketingu, zarządzania oraz rynku usług medycznych.

Eres Medical Sp. z o.o. jest wyłącznym importerem i przedstawicielem na terenie Polski wielu renomowanych światowych i europejskich marek, do których należą między innymi: Chirana Progress (urządzenia do hydroterapii), Chirana Medical (aparaty anestezjologiczne), Medist (ssaki medyczne); Rimsa (lampy zabiegowe i operacyjne), LED (aparaty do fizykoterapii), Medici – Medical (diatermie chirurgiczne), Nuova (stoły operacyjne), Whitehall (podgrzewacze okładów cieplnych), Heuser (urządzenia do ciepłolecznictwa), TUR ( urządzenia do fizykoterapii), Prizma (Inhalatory), Silentia (parawany harmonijkowe).

Eres Medical Sp. z o.o. współpracuje również z czołowymi polskimi producentami i importerami sprzętu medycznego, rehabilitacyjnego, mebli i wyposażenia SPA zapewniając swoim Klientom kompleksową ofertę w pełni dostosowaną do potrzeb i oczekiwań rynku oraz nawet najbardziej wymagających Klientów. Łącznie ponad 700 produktów pozwala nam skomponować indywidualną ofertę dla każdego.

Doradzamy, planujemy, sprzedajemy, dostarczamy, szkolimy, dbamy o dobry stan techniczny, a w razie potrzeby naprawiamy sprzęt i urządzenia.  Kompleksowo współpracujemy z Klientami, poczynając od doradztwa na etapie projektowania placówki, pomocy przy tworzeniu jej profilu biznesowego, pomocy w badaniu rynku, poprzez dostawę i montaż sprzętuszkolenie personelu medycznego z obsługi urządzeń, na serwisowej opiece gwarancyjnej i pogwarancyjnej kończąc. 

Naszymi Klientami są między innymi oddziały szpitalne, przychodnie, kliniki specjalistyczne i gabinety, hospicja, domy opieki, starostwa powiatowe, fundacje, kluby sportowe, uczelnie wyższe, uzdrowiska, salony SPA, gabinety kosmetyczne, ośrodki wypoczynkowe, hotele, pływalnie i wiele, wiele innych.
Współpracujemy zarówno z prywatnymi placówkami jak również bierzemy udział w zamówieniach z sektora publicznego, realizowanych zgodnie z procedurą zamówień publicznych.
Mamy już kilka tysięcy zadowolonych KlientówI Ty możesz do nich dołączyć!

Produkty