KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Tomed Sp. z o.o.
Tomed Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 8/75, 02-776 Warszawa
Telefon: 505 708 083
WWW: www.tomed.waw.pl/

Podgląd wizytówki
Dycem
Dycem Limited
Adres: ​Unit 2‑4 Ashley Trading Estate, Bristol BS2 9BB, UK
Telefon: +48 514 813 384
WWW: https://www.dycemcc.co.uk/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Siemens Healthcare
Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Adres: Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
Telefon: 22 870 9271
WWW: www.healthcare.siemens.pl

Podgląd wizytówki
HYGECO / PATHOMED
HYGECO / PATHOMED
Adres: Partyzantów 34, 05-092 Łomianki
Telefon: +48 22 751 37 44
WWW: https://tanatopraksja.pl/

Podgląd wizytówki

Electric System & Laser Technology Artur Gaczek


ESLT Medical
ESLT Medical
Nazwa firmy: Electric System & Laser Technology Artur Gaczek
Adres: ul. Słoneczna 12 B, 05-520 Konstancin-Jeziorna
Telefon: 515 526 525
NIP: 634-229-73-19
REGON: 003492512
KRS:
Przedstawiciel:

ESLT Medical - Lasery i urządzenia dla medycyny estetycznej i kosmetologii

ESLT - Medical oferuje bogatą gamę profesjonalnego sprzętu medycznego przeznaczonego dla takich branż jak chirurgia, stomatologia, medycyna estetyczna i kosmetologia. W naszej ofercie znajdą Państwo lasery medyczne, IPLe, urządzenia pomocnicze i akcesoria do gabinetu zabiegowego. Oferujemy także korzystne finansowanie, szkolenia na certyfikaty oraz profesjonalny serwis urządzeń medycznych.

Szkolenia

Firma ESLT medical uruchomiła w 2019 roku centrum szkoleniowe z zakresu zastosowania urządzeń EBD (Energy Based Devices) (między innymi LASERY, RF, HIFU, IPL, MIKROIGŁY). W centrum tym są przeprowadzane szkolenia z zastosowania w/w urządzeń, na bazie rzeczywistych zabiegów na pacjentach. Podczas szkoleń, dokładnie są tłumaczone zasady oddziaływania energii na tkanki, oraz przekazywana jest wiedza jak skutecznie i jednocześnie bezpiecznie stosować urządzenia w aplikacjach z zakresu medycyny estetycznej. Szkolenia są przeprowadzane przez lekarzy specjalistów dysponujących wieloletnią praktyką w danym temacie oraz inżynierów potrafiących w przystępny sposób przekazać niezbędną wiedzę techniczną. Każdy lekarz biorący udział w szkoleniach, własnoręcznie wykonuje zabiegi pod okiem specjalisty i nabywa niezbędne umiejętności do dalszej samodzielnejpracy.

Dla naszych klientów kupujących urządzenia, wszystkie szkolenia są bezpłatne w ramach zakupu i mogą się też odbywać w gabinecie Odbiorcy, oraz na jego pacjentach.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Innowacyjność

Dla klientów starających się o dotacje unijne zapewniamy Promesy finansowania sprzętu oraz certyfikaty innowacyjności. Obecnie dostępne są certyfikaty dla urządzeń laserowych pracujących metodą frakacyjną, do odmładzania i rewitalizacji skóry, redukcji zmarszczek i przebarwień oraz urządzenia mikrofalowego do trwałej redukcji potliwości.

Finansowanie

Zapewniamy finansowanie zakupionego u nas sprzętu na atrakcyjnych warunkach kredytowych. Kwoty do 1.000.000,- zł na okres nawet do 6 lat. Specjalne, uproszczone procedury dla lekarzy. Minimum dokumentów i niewielkie koszty kredytu to dogodna forma finansowania.

Wystarczy skontaktować się z nami i poprosić o symulację kredytu dla wybranego urządzenia a my prześlemy komplet informacji na a adres e-mail.

Serwis i przegląd

Firma ESLT medical od wielu lat zajmuje się serwisem i produkcją aparatury laserowej do celów medycznych i naukowych. W ramach projektów finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, prowadzimy także badania przemysłowe w zakresie techniki laserowej. Z powyższych względów firma ESLT medical dysponuje dużym zapleczem technicznym oraz kadrą inżynierską potrzebną do sprawnego i szybkiego realizowania usług serwisowych, w zakresie laserów medycznych. Przeprowadzamy także przeglądy oraz procedury pomiarowe weryfikujące sprawność w/w urządzeń.

Jeżeli podejrzewasz, że twoje urządzenie posiada usterki lub utraciło parametry fabryczne, nie zwlekaj. Zadzwoń do nas w celu określenia wstępnej diagnozy za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i ewentualnego umówienia wizyty serwisanta.

Firma ESLT (Electric System & Laser Technology) została założona w 1990 roku w Katowicach. Główne kierunki działalności, to dystrybucja i produkcja laserów medycznych. W ofercie ESLT są lasery epilacyjne, naczyniowe, chirurgiczne, ginekologiczne, stomatologiczne oraz lasery Q-switch i Pikosekundowe. Po za laserami, ESLT oferuje też urządzenia HIFU, Mikroigłowe, IPL, RF oraz systemy do redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, zmarszczek, rozstępów i blizn.

Nasze marki to:

Picocare, Mercury, Pastelle, UltraVera, Doublo, NeoSkin, V-Laser, Sellas - Evo, LIPOcel, ULTRAcel Q+, INTRAcel Pro, Cellec V, Noblex, Nobleen, Jumbo Med

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w serwisie i produkcji laserów, firma ESLT dysponuje zasobami i technologiami pozwalającymi na sprawne i szybkie serwisowanie dowolnych urządzeń z zakresu techniki laserowej. Obecnie ESLT jest polskim dystrybutorem firm:

Wontech Co., Ltd. – Korea, AMI Inc., Korea
Dinona Inc. – Korea, Jeisys – Korea,
Hironic Co., Ltd. – Korea, ULT AG – Niemcy
SeouLin Medicare – Korea, FineMEC – Korea

Produkty