KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
Adres: ul. Borkowa 12, 05-840 Brwinów
Telefon: 22 758 51 48
WWW: www.endoelektronik.pl

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul. Podgórna 89/3 , 65-246 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

FloatRest Sp. z o. o. Sp K.


FloatRest Sp. z o. o. Sp K.
FloatRest Sp. z o. o. Sp K.
Nazwa firmy: FloatRest Sp. z o. o. Sp K.
Adres: Michałowicza 14, 05-092 Łomianki
Telefon: 501 239 432
NIP: 951-248-11-83
REGON: 011993834
KRS:
Przedstawiciel: Marcin Piotrowski

Jesteśmy na rynku od 10 lat. Charakteryzuje nas: zaangażowanie, profesjonalizm, działanie z pasją, rzetelne podejście do klienta.

Specjalizujemy się w produkcji największych w Europie urządzeń do floatingu – kabin, pokoi do floatingu i kapsuł. Zapewniamy najwyższą jakość, niezawodność, nowoczesny design oraz wyjątkowe rozwiązania techniczne.

Urządzenia deprywacji sensorycznej wykonywane są z całkowicie bezpiecznych, najwyższej jakości materiałów, które spełniają wszelkie normy i wymogi Unii Europejskiej.

Kabina oraz kapsuła floatingowa, marka urządzeń oraz zastosowane rozwiązania zostały zastrzeżone w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej, są chronione prawem własności przemysłowej w Unii Europejskiej i na świecie.

Dzięki temu, że specjalizujemy się we floatingu macie Państwo pewność, że w pełni profesjonalnie wykonamy Wasze zamówienie.

Czym jest floating? To wyjątkowy sposób na relaks i skuteczną walkę z różnymi schorzeniami. Kabina lub kapsuła floatingowa ( relaksacyjna) uwalnia od poczucia dyskomfortu, zapewnia spokój i powoduje, że człowiek zapada w stan odpowiadający medytacji. Kilkadziesiąt minut przebywania wewnątrz urządzeń pozwala zwalczyć przewlekłe bóle, stres i depresję, a także odpocząć. Tak, jak nigdy dotąd.

Dla kogo? Deprywacja sensoryczna jest skierowana do każdego – niezależnie od wieku, płci czy problemów, z jakimi zmaga się na co dzień. Terapia ma wielu zwolenników, którzy uważają, że daje nieziemski efekt, a zabieg relaksacyjny pozwala wydobyć niesamowite ilości hormonu szczęścia powodując, że każda spędzona chwila jest niezapomniana.

Jaka oferta? Korzystając z innowacji technologicznych uzyskaliśmy maksymalny komfort oraz wymiary i kształty urządzeń odpowiadające najbardziej wymagającym klientom. Gwarantujemy zarówno bezkonkurencyjną cenę zakupu, eksploatacji, jak i serwisu.

Oferujemy najwyższej jakości oryginalne sauny skalne Ganbanyoku.

Według specjalistów branży Welnnes&Spa, Ganbanyoku to jeden z pięciu najciekawszych zabiegów medycyny holistycznej na świecie. Ganbanyoku to unikalna sauna wulkaniczna o wspaniałych właściwościach odmładzających i regeneracyjnych. Sauna skalna marki JapanSpa jest produktem innowacyjnym i całkowitą nowością na rynku polskim.

Produkty