BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
INTIMEX
INTIMEX sp. z o.o. sp. k.
Adres: Egejska 19/39, 02-764 Warszawa
Telefon: +48 22 6687465
WWW: https://intimex.com.pl/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland
Adres: Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
Adres: Guangming District, Guangdong, 518107 Shenzhen
Telefon: +48 784 894 276
WWW: www.sonoscape.com

Podgląd wizytówki
Medinco
Medinco Sp. z o.o.
Adres: Rondo ONZ 1 piętro 12, 00-124 Warszawa
Telefon: 691 773 308
WWW: www.medinco.pl

Podgląd wizytówki

FROST


FROST
Nazwa firmy: FROST
Adres: ul. Dobra 2, 05-152 Dobrzyń
Telefon: 22 631-631-0
NIP: 5270100493
REGON: 012912418
KRS:
Przedstawiciel: Tomasz Jankowski

FROST to lider w sprzedaży profesjonalnego sprzętu chłodniczego i mroźniczego w Polsce.

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń dla placówek medycznych takich jak: laboratoria, stacje krwiodawstwa, szpitale czy apteki. Specjalizujemy się również w doradztwie technicznym i projektowym. Obsługujemy również firmy z innych, najróżniejszych sektorów, a także klientów indywidualnych. W ramach naszej działalności, oferujemy możliwość wypożyczania naszego sprzętu na różnego rodzaju imprezy promocyjne, targi i pokazy.

Krew, osocze, odczynniki serologiczne i leki są produktami niezwykle wrażliwymi na temperaturę przechowywania. Dlatego tak ważne jest, aby przechowywać je w urządzeniach laboratoryjnych, zaprojektowanych specjalnie do tego celu: wyposażonych w system alarmów powiadamiających o zmianie temperatury czy zaniku napięcia oraz rejestratory pozwalające na zapisywanie danych o temperaturze.

Od 1993 roku prowadzimy sprzedaż i montaż urządzeń chłodniczych. Przez ten czas nawiązaliśmy współpracę z różnego rodzaju firmami – nie tylko tymi największymi i rozpoznawalnymi, ale też z drobnymi przedsiębiorstwami. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, któremu pomagamy w wyborze sprzętu odpowiedniego do jego potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam na najlepszą, w pełni profesjonalną obsługę. 

Zachęcamy do kontaktu – zaproponujemy sprzęt dostosowany do wymagań technicznych oraz przedstawimy wstępną wycenę. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. chłodziarki do krwi i leków, ultrazamrażarki oraz komory chłodnicze. 

LODÓWKA MEDYCZNA DO KRWI

Jesteśmy dystrybutorem z wieloletnim doświadczeniem, który dostarcza placówkom medycznym witryny chłodnicze, zamrażarki do osocza oraz chłodziarki medyczne. Oferowane przez nas produkty wykonane są z najlepszych materiałów – tak, by mogły działać bez awarii przez wiele lat. Jest to o tyle istotne, gdyż przeznaczone są do przechowywania ważnych i wrażliwych na czynniki zewnętrzne materiałów biologicznych i medycznych. Wiedząc, jak dużą rolę spełniają sprzedawane przez nas urządzenia, współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku producentami.

CHŁODZIARKI MEDYCZNE

Obsługa sprzedawanych przez nas witryn chłodniczych, zamrażarek do osocza, chłodziarek medycznych jest prosta i intuicyjna. Sprzedawane przez nas urządzenia posiadają atesty i certyfikaty jakości, które poświadczają wysoką jakość wykonania. Każdy nasz sprzęt dostępny jest w atrakcyjnej cenie, co w połączeniu z najwyższą jakością sprawia, że jest to wyróżniająca się na rynku oferta. Zapraszamy do kontaktu!

ZAMRAŻARKI MEDYCZNE

Przechowywanie osocza oraz krwi w celach medycznych wymaga zapewnienia odpowiednich warunków w zakresie temperatury. Mając na uwadze ten oczywisty fakt, oferujemy Państwu bogaty asortyment zamrażarek medycznych. W naszej kolekcji znajdują się zamrażarki niskotemperaturowe do osocza, szafy mroźnicze oraz chłodziarki do krwi. Wszystkie te urządzenia pozwalają na przechowywanie krwi w odpowiednio niskiej temperaturze, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w szpitalach, stacjach krwiodawstwa, gabinetach zabiegowych, laboratoriach i wszędzie tam, gdzie wymagane jest stworzenie bezpiecznego środowiska do gromadzenia i przechowywania substancji organicznych. Zarówno nasze zamrażarki medyczne, jak i zamrażarki do osocza charakteryzują się solidną budową. Zostały wyposażone w profesjonalne warstwy izolacyjne, dzięki czemu gwarantują utrzymywanie żądanej temperatury, nawet gdy na zewnątrz jest bardzo ciepło. Z kolei dostarczane przez nas szafy mroźnicze pozwalają przechowywać osocze w temperaturze nawet do -46 stopni C.

CHŁODZIARKI LABORATORYJNE

Oferowane przez nas produkty są zaprojektowane tak, aby w ekonomiczny sposób móc pomieścić jak najwięcej materiałów. Wszystkie sprzedawane u nas sprzęty pochodzą od sprawdzonych na rynku producentów. Są wyposażone w wewnętrzne oświetlenie, system automatycznego domykania drzwi, a także czujniki, które w razie potrzeby alarmują o przekroczeniu granic ustalonych temperatur, braku zasilania czy awarii zasilania.

CHŁODZIARKI FARMACEUTYCZNE

Jako że nasze produkty dysponują wszelkimi potrzebnymi atestami i certyfikatami, nasi Klienci mają stuprocentową pewność, że nabywają sprzęt, który będzie niezawodnie służył przez wiele lat. Zdajemy sobie sprawę z wartości materiałów przechowywanych w tego typu urządzeniach, dlatego też naszym kluczowym celem jest dystrybucja najlepszego sprzętu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą chłodziarek laboratoryjnych i farmaceutycznych.

WITRYNY CHŁODNICZE

Profesjonalne witryny chłodnicze, które znajdą Państwo w naszej ofercie, doskonale sprawdzą się w każdej aptece i laboratorium. Urządzenia te pozwalają na tworzenie efektownych ekspozycji sprzedażowych przy jednoczesnym zapewnieniu wymaganej dla leków i wyrobów medycznych temperatury. Witryny chłodnicze z naszej oferty wyposażone zostały w profesjonalne systemy sterujące, dzięki czemu ich użytkowanie oraz obsługa stają się jeszcze łatwiejsze. Wielką zaletą oferowanych przez nas witryn chłodzących jest zastosowanie nowoczesnych systemów alarmowych, informujących m.in. o otwartych drzwiach, zanikach zasilania czy zbyt wysokiej lub zbyt niskiej temperaturze. Zastosowanie wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz masywnego szkła hartowanego gwarantuje odporność na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia wysoką trwałość oraz bezpieczne korzystanie z witryny. Kolejną istotną cechą naszych witryn chłodniczych jest możliwość stałej rejestracji temperatury. Wybrane modele z naszej oferty pozwalają na monitorowanie temperatury chłodzenia nawet co 2 minuty.

LODÓWKO-ZAMRAŻARKA FARMACEUTYCZNA

Każda lodówko-zamrażarka farmaceutyczna z naszej oferty wyposażona została w czytelne i łatwe w obsłudze panele sterownicze, umożliwiające konfigurację chłodzenia i zamrażania. Dodatkowo urządzenia posiadają profesjonalny system alarmów świetlnych oraz dźwiękowych, co pozwoli na podjęcie natychmiastowej interwencji z uwagi na zbyt niską, jak i zbyt wysoką temperaturę, problemy z zasilaniem czy niedomknięte drzwi. Każda chłodziarko-zamrażarka farmaceutyczna z naszej oferty posiada menu w języku polskim, dzięki czemu zarządzanie poszczególnymi funkcjami urządzenia będzie proste i przystępne dla każdego.

CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKI LABORATORYJNE

Niskotemperaturowe zamrażarki laboratoryjne przeznaczone są do bezpiecznego przechowywania substancji wymagających temperatury w granicach -30 stopni C. Aby usprawnić pracę laboratoriów, w naszej ofercie posiadamy praktyczne i funkcjonalne chłodziarko-zamrażarki laboratoryjne, pozwalające na przechowywanie obok siebie produktów schłodzonych, jak i głęboko zmrożonych. Oferujemy Państwu wysokiej klasy zamrażarki laboratoryjne zabudowane lub z drzwiami przeszklonymi, spełniające jednocześnie rolę witryny chłodniczej. Zostały one skonstruowane przez włoską firmę FRIMED – jednego z liderów włoskiego rynku chłodnictwa laboratoryjnego.

ULTRAZAMRAŻARKI

Wśród urządzeń niskotemperaturowych, które polecamy, znajdują się m.in. ultrazamrażarki. To urządzenia, które zostały zaprojektowane do długotrwałego przechowywania różnych próbek biologicznych takich jak np.: bakterie, erytrocyty, wirusy, komórki szpiku kostnego, DNA, RNA, białka, leukocyty. Każda z ultrażamrażarek dostępna jest w różnym zakresie temperaturowym. W naszej ofercie znajduje się zamrażarka -40 stopni, zamrażarka -60 stopni i zamrażarka -80 stopni, a każda z nich posiada unikalny system chłodzenia. Wszystkie są solidnie wykonane, przyjazne dla środowiska oraz wyposażone w duże i wyraźne cyfrowe wyświetlacze.

ZAMRAŻARKI NISKOTEMPERATUROWE -40 -60 -80 STOPNI

Zamrażarka -40 stopni, jak również zamrażarka -60 stopni lub zamrażarka -80 stopni doskonale sprawdzą się w szpitalach, laboratoriach badawczych i diagnostycznych, stacjach sanitarno-epidemiologicznych czy instytutach badawczych. To również urządzenia idealne dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego. Decydując się na zamrażarkę o temperaturze do -40, -60 czy -80 stopni, zyskują Państwo sprzęt niezawodnie działający przez wiele lat.

WYTWORNICE LODU

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną sprzedażą i dystrybucją wytwornic lodu i łuskarek. Oferowane przez nas urządzenia są w swojej kategorii najlepsze na rynku. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami – tak, aby dostarczany dla Państwa sprzęt był najwyższej jakości i mógł bezawaryjnie służyć przez długi czas. Każde sprzedawane przez nas wytwornice lodu i łuskarki cechują się solidnym wykonaniem przy użyciu najlepszych na rynku materiałów. Prócz trwałości, wszystkie urządzenia charakteryzuje funkcjonalność i niezawodność. W zależności od rodzaju urządzenia, lód produkowany jest w formie kostek, granulatu, płatków lub nieregularnych wielościanów.

ŁUSKARKI

Tego typu urządzenia idealnie sprawdzają się w działalności gastronomicznej, hotelowej, a także laboratoryjnej. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie i pomogą w odpowiednim wyborze oferowanego przez nas sprzętu – tak, aby zakup jak najlepiej spełniał Państwa oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu!

CHŁODZIARKI APTECZNE

Na wyposażeniu każdej apteki musi znaleźć się lodówka do leków. To sprzęt niezbędny do tego, aby w prawidłowy sposób magazynować niektóre leki i preparaty medyczne. Źle przechowywane medykamenty mogą być tak samo groźne dla zdrowia pacjentów jak te, które są już przeterminowane. Chłodziarki apteczne są urządzeniami, które również posiadamy w ofercie naszej firmy. Dystrybuujemy w tym zakresie wysokiej klasy urządzenia, w które zaopatrują się klienci z całej Polski.

LODÓWKI DO LEKÓW

Wyposażone są m.in. w elektroniczne regulatory temperatury, dzięki którym można ją ustawiać w określonym przedziale, alarmy akustyczne informujące o przekroczeniu temperatury oraz wymuszony obieg powietrza. Chłodziarka apteczna może być jedno- lub dwukomorowa. Dostępna jest o różnej pojemności. Lodówka do leków to urządzenie, które pracuje cicho i bezawaryjnie. Spełnia wszystkie wymagane normy bezpieczeństwa oraz techniczne. Nie wykazuje przy tym zbyt dużego zużycia energii. W razie jakichkolwiek pytań w zakresie poszczególnych modeli chłodziarek aptecznych, służymy pomocą.

LODÓWKI NA SZCZEPIONKI

Oferujemy klientom wysokiej klasy lodówki na szczepionki oraz inne urządzenia z zakresu chłodnictwa laboratoryjnego. Sprzedawane przez nas produkty umożliwiają przechowywanie i monitoring szczepionek, leków oraz pozostałych wyrobów medycznych w odpowiednio niskiej temperaturze. Każda nasza lodówka do szczepionek pochodzi od renomowanego producenta. W ofercie znajdą Państwo chłodziarki, lodówki oraz zamrażarki o małej, średniej i dużej pojemności, umożliwiające osiągnięcie wymaganego zakresu temperatur. Największa z naszych lodówek oferowanych w tej kategorii ma pojemność do 1400 litrów. Wiele z nich umożliwia przechowywanie szczepionek w temperaturze +2 / +8 stopni Celsjusza. Nasze lodówki na szczepionki charakteryzują niezawodność, wysoka jakość wykonania oraz łatwa, intuicyjna obsługa. Z kolei sprzedawane przez nas szafy i komory chłodnicze wyposażone są w automatyczne odszranianie, alarm otwartych drzwi oraz monitoring zasilania, co pozwala na jeszcze bezpieczniejsze i komfortowe użytkowanie.

KOMORY CHŁODNICZE I MROŹNICZE

Oferujemy Państwu profesjonalne komory chłodnicze oraz mroźnicze do przechowywania leków, szczepionek i substancji organicznych. Znajdują one szerokie zastosowanie, od hurtowni farmaceutycznych, aż po szpitale i laboratoria. Komory chłodnicze stanowią nieodłączny element wyposażenia aptek, pozwalając na przechowywanie leków i wyrobów medycznych w niskich temperaturach. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres komór mroźnicznych i chłodniczych, o różnych wymiarach, przystosowanych do potrzeb i wymagań naszych klientów. Zaopatrujemy zarówno małe, jak i duże apteki i laboratoria, dostarczając komory do chłodzenia i mrożenia z elektronicznym wyświetlaczem, izolowaną podłogą, zabezpieczeniami elektrycznymi. Każdy z naszych produktów wyposażony jest w nowoczesną i niezawodną instalację chłodniczą, pozwalającą na precyzyjne programowanie temperatury i utrzymywanie jej na określonym poziomie, nawet mimo wysokiej temperatury otoczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

Produkty