Firma Greenpol rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku. Od ponad 30 lat tworzymy innowacyjną i kompleksową ofertę sprzętu do zapobiegania i kontroli zakażeń szpitalnych, która oparta jest o doskonałe rozwiązania od renomowanych międzynarodowych dostawców.
Zamgławiacze
Zamgławiacze firmy Oxypharm zapoczątkowały w Polsce erę dezynfekcji metodą powietrzną. Do polskich szpitali trafiają od prawie 14 lat, gdzie jest ich już ponad 2000 egzemplarzy! Popularność ich wynika z niezawodności i dbałości producenta o najwyższe standardy dezynfekcji zgodne z obowiązującymi normami. Flagowym produktem jest model Nocospray, który stał się absolutnym liderem w branży medycznej, wyznaczając standard dezynfekcji metodą powietrzną w Polsce.
Oczyszczacze powietrza
Jakość powietrza w szpitalach wymaga dużej uwagi, szczególnie na oddziałach, w których czystość powietrza odgrywa istotną rolę w procesie powrotu pacjenta do zdrowia. Urządzenia Airinspace do dekontaminacji powietrza wykorzystują najbardziej zaawansowaną technologię stosowaną na promach kosmicznych. Jest to połączenie reaktora plazmowego z Filtrami HEPA, a do tego ilość filtrowanego powietrza na poziomie 2500m3/h powoduje, że są to najbardziej wydajne urządzenia dostępne na rynku. W tej technologii wydajność i wielkość ma największe znaczenie. Doceniły i zrozumiały to największe szpitale w Polsce, które wprowadzając te rozwiązania, wprowadziły nową jakość i bezpieczeństwo dla personelu i podopiecznych.
Macratory i Myjnie-dezynfektory
Kompleksowe rozwiązania dla brudowników szpitalnych w postaci wysokiej klasy macertorów i myjni-dezynfektorów zgodnych z Rozporządzeniem MZ, dostarczanych do polskich szpitali od 30 lat, spowodowały, że jesteśmy liderem tej branży! Maceratory Haigh do naczyń z pulpy, które przed lata były innowacją, obecnie są rekomendowane przez wszystkie stowarzyszenia epidemiologiczne w Polsce i najbardziej pożądane przez polskie szpitale. Zasłynęły ze swojej niezawodności, a w dobie pandemii ich popularność szczególnie wzrosła, gdyż stały się istotnym elementem łańcucha w walce z zakażeniami!
Sterylizatory plazmowe
Humanmeditek to drugi z kolei producent sterylizatorów plazmowych na świecie, a co za tym idzie posiada jedno z największych doświadczeń w tej dziedzinie! Obecna linia HMA to sterylizatory 3 generacji. Zostały zaprojektowane zgodnie z oczekiwaniami użytkowników, mając na uwadze najpopularniejsze wielkości załadunku, ergonomię i ekonomię pracy. Linia HMA sterylizatorów plazmowych to nowa jakość, która z miesiąca na miesiąc zyskuje w Polsce nowych fanów i użytkowników.
Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.