HALTIA REHABILITACJA & ORTOPEDIA


HALTIA REHABILITACJA & ORTOPEDIA
HALTIA REHABILITACJA & ORTOPEDIA
Nazwa firmy: HALTIA REHABILITACJA & ORTOPEDIA
Adres: ul. Paprotna 8, 51-117 Wrocław
Telefon: 71 352 84 15
NIP: 911-140-03-97
REGON: 933023310
KRS:
Przedstawiciel: Robert Baranowski tel: 505 190 501

Firma HALTIA Rehabilitacyjna & Ortopedia została założona w 2004 r., wcześniej część naszego zespołu, działała w fundacji niemiecko - polskiej, która dostarczała sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Nawiązane wtedy kontakty wykorzystaliśmy na początku naszej działalności i dlatego wiodącymi naszymi produktami były i są urządzenia wspierające poruszanie się osób niepełnosprawnych ruchowo oraz likwidacja barier architektonicznych wewnątrz i na zewnątrz obiektów i pomieszczeń, jak również wyposażanie placówek medycznych w sprzęt i urządzenia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych jak i instytucji, które zajmują się kompleksową opieką nad osobami niepełnosprawnymi takimi jak: szpitale, domy pomocy społecznej, sanatoria rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapii, gabinety lekarskie, deweloperzy, biura architektoniczne itp.

Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, udzielamy informacji dot. procedur uzyskania dofinansowania na zakupu urządzeń w MOPS-ach i PCPR-ach, prowadzimy konsultację na miejscu u klienta, realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia oraz sprzedaż detaliczną. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez nasza firmę posiadają odpowiednie atesty i dopuszczenia. Objęte są one również gwarancją oraz usługą serwisową w przypadku uszkodzenia.

W naszej firmie priorytetem jest, jakość produktów i usług oferowanych naszym klientom, może brzmi to banalnie, ale właśnie taka polityka sprawiła, że nasi odbiorcy z pełnym zaufaniem polecają nas innym.

Produkty