HS Medical Poland


HS Medical Poland
HS Medical Poland
Nazwa firmy: HS Medical Poland
Adres: Kolista 25, 40-486 Katowice
Telefon: 786 86 80 32
NIP: 635 249 89 86
REGON: 240 78 50 73
KRS:
Przedstawiciel: Anna Jany
Automatyczne Defibrylatory Samaritan PAD pojawiły się w Polsce prawie 10 lat temu. Od tego czasu tysiące defibrylatorów trafiło we wszystkie miejsca, gdzie można i należy dbać o to, aby zapewnić poszkodowanemu pomoc w przeciągu kilku minut, które jednocześnie decydują o jego szansach na przeżycie. Charakterystyczne, biało-niebieskie defibrylatory stały się symbolem bezpieczeństwa, a nieustanne prace nad technologią i udoskonalaniem produktów pozwalają je stale czynić lepszymi i bardziej innowacyjnymi urządzeniami.
 

Naszą misją jest czynienie świata bezpieczniejszym poprzez wyposażenie wszystkich miejsc publicznych w defibrylator – tak aby każdy z nas mógł się czuć bezpiecznie i mieć w swoim zasięgu narzędzie, które pozwala ratować życie.

 
Od 1967 roku, kiedy Profesor John Anderson, późniejszy współtwórca firmy HeartSine opracował przenośny defibrylator, technologia i zmiany pozwalały udoskonalać nasz produkt i czynić go prostszym, przyjaźniejszym, łatwiejszym w obsłudze. W stanie nagłego zagrożenia życia nie ma czasu na analizę zasad działania skomplikowanych urządzeń, a dla poszkodowanego liczy się każda sekunda. Stres osoby która udziela pierwszej pomocy miesza się z lękiem o to jaki przyniesie to skutek. Nawet najbardziej wykwalifikowane osoby w sytuacjach stresowych mogą popełniać błędy, a najczęściej osobami udzielącymi pomocy są osoby bez żadnego przeszkolenia medycznego. To właśnie dlatego firma HeartSine opracowała defibrylator, którego zadaniem jest przeprowadzenie użytkownika przez cały proces automatycznie – pozwalając nieść pomoc pomimo stresu, lęku i grozy sytuacji co powoduje że szanse poszkodowanego na przeżycie rosną. Lata badań i pracy pozwoliły w przeciągu 45 lat dotrzeć do punktu, w którym rozwój produktu osiągnął swój najwyższy poziom a HS Medical może zaoferować Państwu efekt tej pracy – Defibrylator Samaritan Pad, dostępny w wersji 350 P oraz 500 P a także jego wersji osobistej i treningowej, stworzony do ratowania życia przez wszystkich i dla wszystkich.
 

Zapraszamy do współpracy z firmą HS Medical Poland - autoryzowanego przedstawiciela HeartSine w Polsce.

Produkty