BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: www.btlnet.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

ITP S.A.


ITP S.A.
Nazwa firmy: ITP S.A.
Adres: ul. Domaniewska 37, 02-672 Warszawa
Telefon: +48 722 008 002
NIP: 525 23 600 60
REGON: 140505088
KRS: 0000404795
Przedstawiciel: ITP S.A.

ITP S.A. specjalizuje się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej, urządzeń medycznych i sprzętu wellness. Osiągnęliśmy wysoką pozycję dzięki osobom, które budują ją każdego dnia według globalnych trendów z pasją i charyzmą, wybierając najlepsze strategie do osiągnięcia celu.

Dynamiczny rozwój firmy to efekt dużego doświadczenia, własnego „know-how” i selekcji pionierskich technologii, które firma implementuje z wielkim sukcesem na polskich i zagranicznych rynkach. Wybrane marki reprezentują najwyższą jakość, są gwarancją bezpieczeństwa i skuteczności, co potwierdzają certyfikaty. Obecnie w portfolio firmy znajdują się takie firmy jak: Alma Lasers, Cynosure, Palomar, DEKA, LPG®, Pollogen®, Storz Medical, Quanta System, Berger & Kraft, DTA oraz linia kosmeceutyków i wypełniaczy tkankowych Neauvia, która jest marką własną firmy i sprzedawana jest obecnie w 70 krajach na świecie. Wprowadzenie każdego nowego urządzenia do oferty firmy to efekt starannych poszukiwań, zdobywania wiedzy na światowych kongresach medycznych oraz śledzenie zmian, jakie zachodzą na rynkach światowych. Wymiana wiedzy z międzynarodowymi ekspertami współpracującymi z firmą, gwarantuje pacjentom zadowolenie z efektów leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa.

Płynnie łączymy technologię ze zdrowym trybem życia, dlatego w naszej ofercie można znaleźć słynną francuską markę LPG, która swoją filozofią promuje w 100% naturalne, nieinwazyjne zabiegi pielęgnujące zdrowie i urodę. Technogym włoskiego przedstawiciela najlepszych trendów w Wellness, który jest obecny w prestiżowych klubach fitness, hotelach, SPA oraz szpitalach i centrach rehabilitacyjnych. Obie marki promują zdrowy tryb życia, zakładający bardzo świadome podejście zarówno do zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Osoby, które utożsamiają się z takim stylem to ludzie, którzy kształtują opinię w różnych środowiskach i są wzorem dla innych jak zdrowo żyć.

Ważnym działem dla ITP S.A. jest również dział badań i rozwoju, który współpracuje z najlepszymi, międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie medycyny estetycznej i ewaluowania trendu jakim jest potrzeba bycia naturalnym. Zastąpienia metod inwazyjnych, nieinwazyjnymi, dlatego marka własna- Neauvia Organic opracowała linię organicznych wypełniaczy, które gwarantują uzyskanie naturalnego efektu po zabiegu. Nieinwazyjne zabiegi medyczne i estetyczne w połączeniu ze stylem życia Wellness to filozofia, która jest zgodna ze strategią ITP S.A.

Kompleksowe podejście do klienta na każdym etapie współpracy jest dla nas bardzo ważne. Firma nasza buduje relacje z klientem od pierwszego spotkania i udziela pełnego wsparcia na kolejnych etapach współpracy. Gwarantujemy szeroki dostęp do każdego z naszych działów, sprzedaży, szkoleń, marketingu, zamówień, serwisu.

ITP Estetyka

Dostarczamy innowacyjne technologie spełniające najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa do medycyny estetycznej i kosmetologii.

LASERY I URZĄDZENIA MEDYCZNE

Docieramy do najnowszych rozwiązań technologicznych w zakresie medycyny estetycznej i dzielimy się wiedzą z naszymi Klientami. Priorytetem jest dla nas udostępnianie nowoczesnych urządzeń medycznych, które służą poprawie wyglądu oraz komfortu i jakości życia.

W ofercie znajdują się najnowocześniejsze lasery medyczne (także co2) oraz sprzęt bazujący na innowacyjnych technologiach. Umożliwiają nieinwazyjne zabiegi i stanowią bezpieczną alternatywę dla interwencji chirurgicznych.

Prezentujemy profesjonalny sprzęt do walki z niedoskonałościami sylwetki oraz skóry. Bazujemy na wyrobach najlepszych w branży producentów oraz wiedzy współpracujących z nami specjalistów lekarzy i kosmetologów. Zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.

ITP Surgical

Zapewniamy technologie dla wielu specjalizacji z zakresu medycyny, m.in. chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, ginekologii, dermatologii.

ITP SURGICAL to wyłoniona z firmy ITP S.A., czołowego dystrybutora światowych marek dla medycyny estetycznej i kosmetologii, dywizja, której celem jest dostarczanie na rynek Polski najnowocześniejszych technologii dla różnych specjalizacji medycyny. W ofercie posiadamy szereg technologii dedykowanych m.in. chirurgii, chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, dermatologii, ginekologii, ortopedii i innych. Kierujemy się najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości, współtworząc z Klientami zupełnie nowy standard technologiczny na ryku medycznym.

Technogym Polska

ITP S.A. – jest oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce. Zapewniamy najwyższej klasy wyposażenie oraz sprzęt dla branży wellness i fitness.

Neauvia

Jesteśmy producentem oraz dystrybutorem innowacyjnej linii organicznych wypełniaczy tkankowych oraz organicznych kosmeceutyków.

 

Produkty