KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

KLAROMED Sp. z o. o.


KLAROMED Sp. z o. o.
KLAROMED Sp. z o. o.
Nazwa firmy: KLAROMED Sp. z o. o.
Adres: Sobieskiego 123, 05-070 Sulejówek
Telefon: +48 22 299 30 40
NIP: 8222344164
REGON: 146401438
KRS: 0000440335
Przedstawiciel: KLAROMED Sp. z o. o.

Klarowna i czytelna misja dla medycyny

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze medycznym. Przywiązujemy wielką wagę do wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji i instalacji wyrobów medycznych. Naszym sztandarowym produktem jest INTEGRATOR system do wideorejestracji i wideotransmisji w zintegrowanych salach operacyjnych. Dokonaliśmy już ponad 50 instalacji naszego systemu w polskich placówkach służby zdrowia. Sztandarową realizacją systemu było zintegrowanie pierwszego i jak na razie jedynego robota operacyjnego DaVinci w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom, jakie stawia nowoczesna chirurgia i każda z jej dyscyplin stworzyliśmy innowacyjne rozwiązanie, jakim są lampy operacyjne plusLED produkowane przez firmę Klaromed. Zostały one stworzone przez polskich konstruktorów z myślą o jeszcze lepszym komforcie i ergonomii pracy chirurga. Uzupełnieniem oferty produkcyjnej są meble medyczne KLAROLINE oraz podstawowe łóżka szpitalne Adam i Wiktor produkowane przez naszą firmę w różnych technologiach wykonania.

Zajmujemy się także importem i dystrybucją europejskiego sprzętu medycznego uzupełniającego naszą bezpośrednią ofertę handlową. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do dekontaminacji HPV gazową formą nadtlenku wodoru angielskiej firmy BIOQUELL. W dziedzinie stołów operacyjnych proponujemy sprzęt renomowanej szwajcarskiej frmy Schaerer Medical AG, której jesteśmy wyłącznym dystrybutorem. Reprezentacja tak znakomitych europejskich producentów sprzętu medycznego jest dla nas znaczącym wyróżnieniem.

Jesteśmy dostawcą nie tylko urządzeń, lecz kompleksowych rozwiązań, które znakomicie ułatwiają pracę lekarzom, a pacjentom oferują komfortowe i szybkie leczenie na najwyższym poziomie.

Zatrudniamy młody, energiczny i wysoce wykwalifkowany personel pozwalający realizować założenia naszej misji. Służąc radą i pomocą budujemy zaufanie naszych Odbiorców poprzez zaangażowanie, zorientowanie na potrzeby, doradztwo oraz kompetencyjną gotowość. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas wartością nadrzędną. Stały rozwój, kompetencje z jednej ręki i wiara w sukces stanowią o sile naszej frmy.

Dzięki ścisłej współpracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami, światowymi liderami w produkcji sprzętu medycznego możemy zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę produktów najwyższej klasy.

Oferowane produkty i usługi to kompleksowo wyposażenie niezbędne dla każdego szpitala, przychodni lekarskiej czy domu opieki paliatywnej.

Klarowna współpraca i rzetelność – na tym budujemy naszą pozycję jako Państwa przyjaciel na wymagającym rynku usług medycznych.

Na poniższym filmie znajdą Państwo realizacje firmy KLAROMED w ramach mebli medycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=VewNBJZk5zM

Zapraszamy do współpracy.

Produkty