KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

M2M TEAM Sp. z o.o.


M2M TEAM Sp. z o.o.
M2M TEAM Sp. z o.o.
Nazwa firmy: M2M TEAM Sp. z o.o.
Adres: ul. Robotnicza 11/13, 02-261 Warszawa
Telefon: 22 378 10 74
NIP: 1132808455
REGON: 142481340
KRS: 0000359780
Przedstawiciel: Piotr Jarosz

Pragniemy zaprezentować inne podejście do tematu zdalnych odczytów z rozmaitych urządzeń czy maszyn. Dlatego też w swojej działalności skupiamy się na pokazaniu jak proste jest m2m czyli komunikacja pomiędzy maszynami. Nie wymagamy od naszych klientów aby wiedzieli jak działa GSM, UMTS, RFID czy PLC. Chcemy aby w zwykły sposób, jak przy codziennych odwiedzinach w Internecie przeczytali również wiadomości od swoich maszyn. My po prostu udostępniamy im dane pochodzące z urządzeń które nam wskażą. W swojej działalności kierujemy się ważną zasadą, "Nie wyważać otwartych drzwi". Oznacza to, że w pełni korzystamy z doświadczeń firm działających na rynku, które odniosły sukces w poszczególnych branżach. My natomiast poszczególne sukcesy naszych partnerów gromadzimy w jednym miejscu tworząc przydatne narządzie dla naszych klientów.

Nazywamy to "platforma m2m".

M2M (machine to machine) czyli komunikacja pomiędzy maszynami odnosi się do technologii pozwalającej na komunikację zarówno bezprzewodową jak i przewodową. Technologia ta prawdopodobnie została nazwana po raz pierwszy przez firmę Numerex. M2M używa urządzeń takich jak czujniki czy mierniki do uchwycenia zdarzenia typu zmiana temperatury lub stanu magazynowego, które jest przekazywane poprzez sieć bezprzewodową, przewodową lub hybrydową do aplikacji, która tłumaczy te zdarzenia na język informacji przydatnej dla człowieka np. uzupełnić zapas. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu telemetrii oraz komunikacji pomiędzy maszynami. Komunikacja ta pierwotnie realizowana była poprzez zdalną sieć urządzeń łączących się z koncentratorem, który później przekazywał dane do systemu komputerowego np. na komputer PC. Jednakże nowoczesna komunikacja M2M została rozszerzona poza połączenie punkt do punktu i zmieniła się w system sieci, które transmitują dane na urządzenia prywatne. Rozwój sieci bezprzewodowych na świecie ułatwił zaistnienie komunikacji M2M i zmniejszył czas i wysiłki potrzebne do komunikacji pomiędzy maszynami. Sieci te także stworzyły nowe możliwości biznesowe, relacje pomiędzy konsumentami i producentami w kontekście sprzedaży produktów. W ostatnich latach SMS stał się coraz ważniejszym medium komunikacyjnym dla komunikacji M2M, razem z wszechobecnością GSM-u i releatywnie niskimi kosztami SMS-a stał się zaletą.

Służba zdrowia : Monitoring pracy drogich urzadzeń medycznych, zdalne serwisowanie, monitorowanie parametrow przechowywania odczynnikow medycznych, przetwarzanie danych z urządzen monitorujacych parametry życiowe pacjentów (tętno, poziom glukozy).

Telemetria : Zdalne pomiary zużycia energii, wody, ciepła, pomiar temperatury, ciśnienia, wilgotności. Dane są zczytywane, przetwarzane, magazynowane, generowane są raporty i zestawienia. Zarządca budynku nie musi pukać do każdych drzwi, dostaje skumulowane dane dotyczące wszystkich punktów (budynków, instytucji podległych).

Zdalne zarządzanie urządzeniami : Włączanie świateł w domu, ogrzewania, urządzeń, przeprogramowanie (zmiana temperatur), pełna konfiguracja urządzeń. Zarządzanie oświetleniem ulicznym.

ASORTYMENT M2M TEAM :

- LODÓWKI DO PRZEWOZU KRWI (URZĄDZENIA MOBILNE Z MONITORINGIEM GSM)

Lodówko-zamrażarki oraz komory klimatyczne dostosowane są do utrzymania temperatury podczas transportu krwi pełnej, koncentratu krwinek czerwonych, osocza, leków oraz innych materiałów wymagających stałej temperatury. Sprawdzą się doskonale w transporcie krwi pomiędzy oddziałami RCKiK oraz w transporcie codziennym Banków Krwi i oddziałów szpitalnych. Na szczególną uwagę zasługuje urządzenie o nazwie TB31, które jako pierwsze na rynku posiada funkcję chłodzenia do temperatury -22°C oraz funkcję grzania do temperatury nawet 36°C. Lodóka dodatkowo posiada funkcję szybkiego oraz powolnego schładzania lub podgrzewania, idelane do schładzania krwi pełnej na grupach wyjazdowych.

- MONITORING URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH

Usługi monitoringu temperatur oraz wilgotności powietrza. To proste. Czy monitorujemy jedna lodówkę czy sto lodówek koszt wdrożenia na lodówkę jest taki sam. Najwygodniejsze jest to, że w każdej chwili możemy rozbudować system o dowolną ilość urządzeń i nie ma to znaczenia czy stoją w centrali RCKiK czy w oddziale odległym o 200 km. W naszym systemie RCKiK Monitoring kontrolujesz wszystko w jednym okienku.

- AKCESORIA

Akcesoria do lodówek mobilnych. Trudno wyobrazić sobie sprawnie działający system bez dodatków ułatwiających życie. Krótko mówiąc, jak wymyśla się ciężkie urządzenia przyzwoitość każe zaproponować sposób transportu czy przechowywania. Mamy na to pomysły i chętnie się nimi podzielimy.

- USŁUGI

Coraz bardziej poznajemy potrzeby naszych klientów. Staramy się w związku z tym rozszerzać zakres usług, które możemy swiadczyć na bazie naszego systemu. Usługi pomiaru rozkładu temperatur. Usługi walidacji, czy chociażby dostosowanie samochodów do zwiekszonego poboru energii przy przewożeniu lodówek. To wszystko zbieżne jest z naszą działalnością i z przyjemnością wykonamy je u Ciebie.

1. Walidacja systemów monitoringu oraz urzadzeń chłodniczych. Zajmujemy się walidowaniem zarówno systemów monitoringu jak samych urządzeń chłodniczych. Zaoferować możemy walidacje wstepną lub walidacje coroczne.

2. Pomiar rozkładu temperatury w urządzeniu chłodniczym. W usłudze tej wynajmujemy potrzebny do pomiaru sprzet oraz udostępniamy portal, na którym mozna dokonać pomiarów oraz wydruku certyfikatu. Klient płaci tylko za gotowe certyfikaty wydrukowane z naszego systemu. A to wszystko na tej samej platformie m2m.

3. Przeróbki samochodów na potrzeby przewozu zwiększonej ilości lodówek mobilnych. Dokonujemy potrzebnych obliczeń, proponujemy rozwiązanie oraz instalujemy, jeśli trzeba, na podwórku klienta. Z naszymi rozwiązaniami dostajesz samochód zdolny przewozić nawet 8 różnych lodówek, a to wszystko za połowę ceny samochodu chłodni.

Produkty