BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: www.btlnet.pl

Podgląd wizytówki
Greenpol
"Greenpol" Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.
Adres: Lubuska 15B, 66-016 Płoty
Telefon: 790 329 925
WWW: http://greenpol.com.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland Sp. z o.o.
Adres: Aleje Jerozolimskie 142A/12/29, 02-305 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: www.draeger.com

Podgląd wizytówki
Monomed
Monomed
Adres: ul Dekoracyjna 1c, 66-115 Zielona Góra
Telefon: 693 254 808
WWW: http://monomed.pl/

Podgląd wizytówki

Seca gmbh & co.kg


Seca Polska
Seca Polska
Nazwa firmy: Seca gmbh & co.kg
Adres: Hammer Steindamm 3-25, 22089 Hamburg - Germany
Telefon: 607 757 776
NIP:
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Daniel Rolnik - Sales Manager Poland

Poza dystrybucją poprzez czternaście oddziałów systemy pomiarowe seca eksportowane są do ponad 110 krajów. Sieć serwisowa seca gwarantuje stałą konserwację urządzeń precyzyjnych. Aby móc wspierać lekarzy i personel medyczny w profesjonalny sposób, seca utrzymuje ścisły kontakt z użytkownikami. Rezultat to innowacyjne produkty, które idealnie dopasowane są do potrzeb danego medycznego obszaru zastosowania. Przy tym standard produktu pozostaje na najwyższym poziomie dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, trwałym materiałom i światowym systemie zarządzania jakością.

Wartości przedsiębiorstwa.
Cechy przedsiębiorstwa.

 

Zdrowie z całą pewnością. Drobne sprawy często są bardzo ważne: W zakresie medycyny zaledwie jeden gram może zadecydować o naszym zdrowiu. Państwo wiedzą o tym najlepiej! seca jako partner oferuje bazę dla Państwa codziennej pracy, na najwyższym poziomie: ultraprecyzyjne, ponadczasowo nowoczesne wagi i systemy pomiarowe. Od 1840 roku przekonuje się o tym coraz więcej osób, dzięki czemu jesteśmy obecnie globalnym liderem na rynku w naszej dziedzinie. To zaufanie motywuje nas codziennie do dalszego rozwoju.

Wspólna praca nad przyszłymi rozwiązaniami. Od rozwoju produktu po zastosowanie w siedzibie klienta: Ważnym wskaźnikiem ulepszeń jest stała wymiana informacji z Państwem, gdyż zyczenia i doświadczenia zebrane w związku z naszymi produktami stanowią cenne wskazówki w zakresie przyszłych rozwiązań systemowych. W ten sposób Państwa pacjenci i klienci mogą być pod pewną opieką. Ponadto ułatwiamy Państwu odpowiedzialną pracę: Oferujemy wsparcie podczas diagnozy w celu szybszej analizy stanu zdrowia, dzięki nowym technologiom z nowymi zaletami.

Wybitność o długiej tradycji. Każdy wynik zależy od jakości wykonanych kroków w celu jego osiągnięcia: Dlatego właśnie jakość jest dla nas na pierwszym miejscu, na każdym etapie produkcji. Nasza jakość jest wymierna, gdyż pewność i zaufanie zdobywa się wytężoną pracą.

Na całym świecie i na miejscu. Od szkolenia w zakresie produktu po naprawę. Wystarczy jeden telefon i jesteśmy do Państwa dyspozycji, również po dokonaniu zakupu. Na całym świecie.

Kontakt osobisty. Zasze wagi i systemy pomiaru wzrostu można nabyć wyłącznie u sprzedawcy branżowego, który jest intensywnie przeszkolony i doskonale zna wszystkie produkty seca. Na każde pytanie otrzymają Państwo najlepszą odpowiedź, dzięki czemu mogą Państwo skupić się na zdrowiu pacjentów.

 

FILM O FIRMIE SECA: 

 

KATALOG FIRMY SECA (KLIKNIJ NA ZDJĘCIE, ABY GO OTWORZYĆ):

Produkty