a-BOND - szczegóły oferty katalogowej


CEZAL Wrocław
CEZAL Wrocław
Nazwa firmy: Centrum Zaopatrzenia Medycznego „CEZAL” SA Wrocław
Adres: ul. Widna 4, 50-543 Wrocław
Telefon: 71/ 367 85 52
NIP: 899 010 72 08
REGON: 930533357
KRS: 0000049769
Przedstawiciel: Elżbieta Cisło

Spółka Centrum Zaopatrzenia Medycznego Cezal jest ogólnopolską firmą medyczną specjalizującą się w zaopatrzeniu w wyroby medyczne podmiotów gospodarczych z sektora publicznej oraz niepublicznej ochrony zdrowia. Posiadamy ponad 60 letnia historię we współpracy w tym zakresie.

Od połowy lat 90 ubiegłego wieku działamy, jako grupa kapitałowa, która obecnie jest liderem w zaopatrzeniu medycznym placówek służby zdrowia w Polsce.

W roku 2006 powstała nowa struktura organizacyjna Grupy Cezal, która oparta jest o centralę we Wrocławiu, z oddziałem w Krakowie, i spółkę zależną „Centrowet-Cezal” w Poznaniu, z oddziałami w Słupsku i Gdańsku.

Struktura ta obejmuje również detaliczne sklepy medyczne Cezal w liczbie 22 placówek w całej Polsce oraz sieć 17 przedstawicieli handlowych gotowych do współpracy i służących fachowym doradztwem i pomocą w zakresie oferowanego asortymentu.

Firmy Grupy „Cezal” specjalizują się w kompleksowym zaopatrzeniu jednostek służby zdrowia w sprzęt medyczny jednorazowego użytku, wyroby medyczne, aparaturę medyczną, sprzęt i materiały stomatologiczne, meble i bieliznę szpitalną, wyposażenie laboratoriów, odczynniki chemiczne, środki dezynfekcyjne, błony i aparaty RTG oraz wszelkie inne towary, które znajdują zastosowanie w służbie zdrowia.

Powstanie Grupy „Cezal” stworzyło nową, jakość na polskim rynku zaopatrzenia w sprzęt i materiały medyczne.

Grupa dysponuje łącznie ponad 33 milionami złotych kapitałów własnych i osiąga obroty przekraczające 140 milionów złotych.

Od wielu lat CZM „Cezal” SA-Wrocław znajduje się na tzw. Białej Liście firm Dolnośląskich, firm o wysokiej wiarygodności, które nie mają zaległych zobowiązań publicznoprawnych oraz regulują zobowiązania wobec wszystkich swoich kontrahentów bez opóźnień.

Jesteśmy bezpośrednim importerem produktów z Niemiec, Włoch, Japonii, Holandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Pakistanu, Chin, Indii oraz Malezji.

Wierzymy, że przedstawiona oferta asortymentowa wzbudzi Państwa zainteresowanie i rozpocznie okres długofalowej i owocnej współpracy.


Systemy wiążące Amadar a-BOND
Producent: Amadar
Model: a-BOND
Kategoria: Systemy wiążące

Światłoutwardzalny system łączący a-BOND

  • na bazie acetonu i żywicy Bis-GMA

Zastosowanie:

  • do wiązania kompozytów i kompomerów z zębiną i szkliwem z amalgamatami, powierzchniami ceramicznymi, metalami

Zalety:

  • prosty w użyciu, uniwersalny, o dobrych cechach zwilżających

Sposób użycia:

1. Szkliwo i zębinę wytrawić, np. przy użyciu a-GEL, przez 15 sekund i nanieść na oczyszczoną i osuszoną powierzchnię, pozostawiając na 15 sekund. Spłukać wodą i osuszyć strumieniem powietrza. Nie przesuszać. 
2. Delikatnie nacisnąć opakowanie i wycisnąć niewielką ilość a-BOND na płytkę. Przy użyciu miękkiego, jednorazowego pędzelka, po całkowitym jego zamoczeniu, nałożyć 2-3 warstwy a-BOND na wytrawioną powierzchnię. 
3. Osuszyć powietrzem przez 10-20 sekund w celu odparowania resztek rozpuszczalnika. Jeśli powierzchnia nie jest błyszcząca, nałożyć dodatkowe warstwy a-BOND i wysuszyć jak wyżej 
4. Utwardzać światłem lampy przez 10-20 sekund.
5. Nanieść materiał kompozytowy postępując zgodnie ze wskazówkami producenta.

Przechowywanie:
Przechowywać w dobrze zamkniętym, chłodnym i suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

  • butelka 5ml 

Oferta
Waluta: PLN