Mirage Activa LT - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Mirage Activa LT
Mirage Activa LT
Producent: RESMED
Model: Mirage Activa LT
Kategoria: Maski do aparatów do bezdechu sennego i nieinwazyjnej wentylacji

Maska nosowa Mirage Activa LT

Zalety:

 • zaprojektowana została dla różnych kształtów i konturów twarzy,
 • maska nosowa firmy ResMed posiada unikalną technologię ActiveCell, co gwarantuje wydajność i komfort użycia,
 • poduszeczka Mirage™ o podwójnych ściankach wykorzystuje technologię ActiveCell Mirage™ i pompowana jest w zależności od ruchu użytkownika, dzięki czemu daje większą swobodę pacjentowi,
 • posiada regulator MicroFit™, który posiada 24 ustawienia maksymalizujące dopasowanie i szczelność,
 • wyposażona jest też w zatrzask obracający się w zakresie 360°,
 • klipsy systemu „ustaw i zapomnij” na części mocującej maskę na głowie pozwalają na jej ponowne założenie,
 • dostępne porty umożliwiają sprawne monitorowanie i dostarczanie tlenu o wymaganych parametrach.

Dostępna w rozmiarach: 

 • mała
 • średnia
 • duża
 • szeroka

Oferta
Waluta: PLN