Aparat do badań przesiewowych wzroku.
Szybkie i dokładne badania przesiewowe niemowląt i dzieci w czasie poniżej 1 sekundy
Pomiar w czasie 1 sekundy
Pomiar nieprawidłowości takich jak krótkowzroczność, astygmatyzm, nadwzroczność oraz zez wykonywany jest w czasie jednej sekundy z odległości jednego metra,
w sposób tak prosty, jak zrobienie zdjęcia. Niemowlęta, które nie siedzą samodzielnie są przytrzymywane w czasie pomiaru przez opiekuna, a osoby starsze z trudnościami w poruszaniu się nie muszą wykonywać żadnych ruchów.
Dokładniejszy pomiar dzięki większej jasności światła
Opatentowana technologia Focus LED wykorzystująca diody o większej intensywności światła minimalizuje wpływ oświetlenia w pomieszczeniu gwarantując dokładny pomiar. Urządzenie oferuje wiarygodną analizę wad refrakcji i zaburzeń widzenia obuocznego na podstawie odbicia światła od siatkówki.
Komfortowa obsługa
Aparat obsługuje standard DICOM, jak również pozwala wyświetlać dane pomiarowe na ekranie komputera w ramach oprogramowania HIIS-1 stworzonego przez producenta. Jasny, przejrzysty ekran oparty na matrycy IPS zapewnia doskonałą widoczność wyświetlanych danych niezależnie od kąta obserwacji.