Jesteśmy firmą kompleksowo zajmującą się projektowaniem i wyposażeniem centralnej sterylizatorni, stacji uzdatniania wody oraz dystrybucją sprzętu medycznego. Firma tworzona jest przez kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się kompleksową obsługą urządzeń oddziałów szpitalnych jak i bloków operacyjnych. Obsługujemy placówki ochrony zdrowia zarówno publiczne jak i prywatne. Kadra stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, targach czy konferencjach, a także prezentacjach nowoczesnych technologii i rozwiązań prowadzonych przez producentów urządzeń medycznych.
Wyróżnia Nas przede wszystkim wysoka jakość wyrobów, usług oraz rzetelność i sumienność wsparta konsekwencjami w działaniu.
Autoryzowany dystrybutor firmy Resi
Autoryzowany dystrybutor firmy Novacare
Autoryzowany dystrybutor firmy Lischka
Autoryzowany dystrybutor maceratorów EKO-Finischer
Profesjonalny serwis dostępny na terenie całej Polski zajmujący się urządzeniami takimi jak:
A także:
Fotel ginekologiczny sterowany elektrycznie. Wysokość regulowana w zakresie od 54 cm do 95 cm. Odpowiedni do operacji ginekologicznych i urologicznych. Zmianę pozycji można przeprowadzić nawet przy pełnym obciążeniu za pomocą ręcznego lub nożnego (za dodatkową opłatą) pilota sterującego elektrycznym siłownikiem. Mechaniczne ustawienie nachylenia oparcia pleców możliwe w obu kierunkach w zakresie od 0° do 75°. Uchwyt na papier sanitarny jest przymocowany do oparcia. Siedzisko jest regulowane mechanicznie w zakresie od 0° do 45° za pomocą sprężyny gazowej.
W podstawowej wersji stół dostarczany jest z chromowanymi podnóżkami. Za dopłatą możliwe jest dostarczenie podpórek pod łydki ze zmywalnej pianki poliuretanowej ze specjalnym przegubem, za pomocą którego podpórki można przechylać i mocować zgodnie z wymaganiami. Pod siedziskiem znajduje się zbiornik ze stali nierdzewnej. Za dodatkową opłatą możliwe jest wyposażenie stolika w kółka.