KREDOS
KREDOS
Adres: Popiełuszki 15, 10-693 Olsztyn
Telefon: 89 679 02 42
WWW: https://kredos.pl

Podgląd wizytówki
Tomed Sp. z o.o.
Tomed Sp. z o.o.
Adres: ul. Strzeleckiego 8/75, 02-776 Warszawa
Telefon: 505 708 083
WWW: www.tomed.waw.pl/

Podgląd wizytówki
IMM DESIGN (Novaerus)
IMM DESIGN Sp. z o.o.
Adres: Celtic Park Kineskopowa 1 bud. G lok. 4, 05-500 Piaseczno
Telefon: 600 877 622
WWW: https://oddychajzdrowo.com/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Euromobil Sp. z o.o.
Euromobil Sp. z o.o.
Adres: Paprotnia 29, 95-060 Brzeziny
Telefon: 665 536 700
WWW: www.emobil.com.pl

Podgląd wizytówki
WPiP
Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Sp.k.
Adres: Poznańska 31, 62-020 Jasin
Telefon: 519 793 430
WWW: www.oczyszczanie-powietrza.pl

Podgląd wizytówki

AirMini - szczegóły oferty katalogowej


ResMed Polska Sp. z o.o.
ResMed Polska Sp. z o.o.
Nazwa firmy: ResMed Polska Sp. z o.o.
Adres: Pokorna 2/U18A, 00-199 Warszawa
Telefon: 22 539 22 00
NIP: 527 266 78 38
REGON: 145839380
KRS: 0000398211
Przedstawiciel: Michał Kowalski

Firma ResMed powstała w 1989 roku, a jej głównym zadaniem było wprowadzenie na rynek pierwszego aparatu do terapii obturacyjnego bezdechu sennego. Jesteśmy całkowicie zaangażowani, aby z każdym oddechem zmieniać jakość życia pacjentów. Dzięki zespołowi przeszło 5000 pracowników w ponad 100 krajach firma stała się pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Już od przeszło 25 lat nasze urządzenia stosowane są do leczenia zaburzeń oddychania podczas snu, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc oraz innych poważnych chorób przewlekłych. 

Zaliczane do wiodących na rynku produkty firmy ResMed i jej nowatorskie rozwiązania podnoszą jakość życia milionów pacjentów na całym świecie, ograniczają negatywne skutki chorób przewlekłych i zmniejszają koszty opieki zdrowotnej.

Od przeszło 25 lat jesteśmy światowym liderem w produkcji, rozwoju i dystrybucji innowacyjnych rozwiązań medycznych do leczenia zaburzeń układu oddechowego, ze szczególnym uwzględnieniem obturacyjnego bezdechu sennego. Nasze urządzenia, wykorzystujące nowoczesne technologie oparte na chmurze, umożliwiają także zdalne monitorowanie terapii pacjentów z bezdechem sennym. Stworzona przez ResMed aplikacja AirView pomaga 2 milionom pacjentów każdego dnia.

Wiemy, że obturacyjny bezdech senny inaczej przebiega u kobiet a inaczej u mężczyzn – daje inne objawy i wymaga odmiennej terapii. 

Produkowane przez nas aparaty CPAP i maski do terapii OBS są dostosowane do uwarunkowań fizjologicznych kobiet i mężczyzn.

Rozwiązania firmy ResMed podnoszą komfort życia pacjentów, pozwalają im cieszyć się zdrowym snem, minimalizują ryzyko wystąpienia przewlekłych schorzeń, a także poprawiają jakość opieki zdrowotnej i obniżają jej koszty w ponad 100 krajach świata.


Aparaty do terapii bezdechu sennego - CPAP RESMED AirMini
Producent: RESMED
Model: AirMini
Kategoria: Aparaty do terapii bezdechu sennego - CPAP

AirMini: skuteczna, kompaktowa terapia bez kompromisów

Produkcja przez firmę ResMed gwarantuje, że terapia zaburzeń snu dostarczana przez rozwiązania AirMini będzie tak samo skuteczna jak w przypadku naszych pozostałych, wiodących na rynku urządzeń — w kompaktowym, przyjaznym, łatwym w obsłudze i bardziej atrakcyjnym pakiecie.

Rozwiązania AirMini zapewniają skuteczną terapię przy wysokim komforcie i mobilności. Nie musisz już szukać kompromisu pomiędzy skutecznością terapii, lepszym stanem zdrowia i swobodą.

 

 

Moc w drodze, swoboda ruchu

Ponieważ rozwiązania AirMini mogą zapewniać skuteczną terapię1-4 w kompaktowej formie, można zabrać je do pokoju hotelowego, a nawet na łono natury. Aparat jest mały, wygodny i inteligentny.

 

Swoboda wyboru

Rozwiązania AirMini są dostępne z wieloma akcesoriami oraz możliwościami dostosowania, dzięki czemu terapię można spersonalizować, aby dopasować ją do potrzeb i preferencji różnych użytkowników. Do tych opcji należą różne algorytmy, tryby terapii, funkcje, a także kształty i style masek oraz akcesoria.

 

Sprawdzona trapia w kompaktowej formie. Poznaj swoje codzienne potrzeby

Kiedy w grę wchodzi zdrowie, nie powinno się pozwalać na kompromisy: nie należy rezygnować z komfortu, łatwości obsługi, skutecznej terapii, nawilżania, wydajności, rozmiaru i mobilności. To cechy standardowe, których masz prawo oczekiwać od swojej terapii. Wszystkie je dostarcza AirMini.

 

Technologia w służbie pacjentowi

Opracowaliśmy unikalną technologię otworów wentylacyjnych, aby dostarczyć wiodącą na rynku terapię, przenośne nawilżanie bez użycia wody oraz niepogorszoną wydajność6, a to wszystko w małym/lekkim i przyjaznym dla każdego stylu życia pakiecie.

 

HumidX™ – bezwodne nawilżanie

 

Kompaktowe i dyskretne, HumidX* lub HumidX Plus* to idealny wybór dla pacjentów szukających komfortu terapii w podróży (i nie tylko).

ActiveAir™

Ta kluczowa technologia reguluje przepływ powietrza, aby utrzymać stabilne i komfortowe ciśnienie.

 

Seria masek AirFit™ i AirTouch™

AirMini jest zgodny wyłącznie z serią masek N20 i F20 oraz AirFit P10 for AirMini.

 

  • Start i stop - Dzięki pojedynczemu przyciskowi „Start”, można łatwo korzystać z urządzenia każdej nocy
  • Połączenie Bluetooth - Naciśnij tylko przycisk „Bluetooth” i zsynchronizuj AirMini z urządzeniem przenośnym
  • Aplikacja AirMini - Aplikacja na urządzenia przenośne umożliwia dostosowanie ustawień zapewniających komfort oraz monitorowanie postępu terapii. Aplikacja AirMini pomaga szybko przygotować się do terapii.
  • Mały - AirMini to najmniejszy aparat CPAP, jaki kiedykolwiek wyprodukowano.
  • Inteligentny - Aplikacja AirMini umożliwia dostosowanie komfortu terapii do indywidualnych potrzeb oraz łatwe monitorowanie postępu
  • Sprawdzony - AirMini wykorzystuje te same sprawdzone algorytmy co urządzenia do terapii zaburzeń snu firmy ResMed z serii AirSense.

 

Kreuj swoje dobre samopoczucie dzięki aplikacji AirMini

 

- Śledź jakość swojego snu i zarządzaj nią

Ponieważ rozwiązania AirMini mogą zapewniać skuteczną terapię w kompaktowej formie, można zabrać je wszędzie. Dzięki rozwiązaniom AirMini masz dostęp do aplikacji dla pacjentów AirMini firmy ResMed. Niezależnie od tego, czy jesteś nowym czy zaawansowanym użytkownikiem, aplikacja AirMini umożliwia śledzenie danych dotyczących snu i wygodne zarządzanie terapią za pomocą urządzenia przenośnego6 . Aplikacja jest bardzo przyjazna i szybka, z możliwością łatwego połączenia z aparatem.

 

- Uzyskuj pomoc w każdym stadium terapii

Aplikacja AirMini dostarcza także wskazówek, szybkiego, spersonalizowanego wsparcia oraz zapewnia dostęp do narzędzi ułatwiających zarządzanie terapią, konserwację urządzenia i wprowadzenie do terapii.

 

Akcesoria podróżne ułatwiają wojaże

Dzięki różnym akcesoriom opcjonalnym, system AirMini jest dopasowany do Twojego stylu życia. Zewnętrzny akumulator umożliwia spokojne podróżowanie. Twarde etui zapewnia ochronę, podczas gdy torba podróżna umożliwia łatwe przewożenie całego systemu AirMini (przewodu, maski, aparatu i akumulatora). System montażowy AirMini umożliwia nawet zamocowanie AirMini w różnych konfiguracjach przyłóżkowych, zapewniając większą wygodę i dyskrecję. Odwiedź stronę mySleep.resmed.com, aby zapoznać się ze wszystkimi akcesoriami.


Oferta
Waluta: PLN