Jesteśmy firmą kompleksowo zajmującą się projektowaniem i wyposażeniem centralnej sterylizatorni, stacji uzdatniania wody oraz dystrybucją sprzętu medycznego. Firma tworzona jest przez kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zajmujących się kompleksową obsługą urządzeń oddziałów szpitalnych jak i bloków operacyjnych. Obsługujemy placówki ochrony zdrowia zarówno publiczne jak i prywatne. Kadra stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach, targach czy konferencjach, a także prezentacjach nowoczesnych technologii i rozwiązań prowadzonych przez producentów urządzeń medycznych.
Wyróżnia Nas przede wszystkim wysoka jakość wyrobów, usług oraz rzetelność i sumienność wsparta konsekwencjami w działaniu.
Autoryzowany dystrybutor firmy Resi
Autoryzowany dystrybutor firmy Novacare
Autoryzowany dystrybutor firmy Lischka
Autoryzowany dystrybutor maceratorów EKO-Finischer
Profesjonalny serwis dostępny na terenie całej Polski zajmujący się urządzeniami takimi jak:
A także:
Płaskie torebki są idealne dla wszystkich operatorów, którzy sterylizują materiał o standardowych rozmiarach. Dostępne w różnych rozmiarach, są wyposażone w „szewron”, który umożliwia szybkie i idealne otwarcie.
Charakterystyka techniczna
Pakowanie
Woreczki są pakowane w plastikowe torebki i umieszczane wewnątrz kartonu.
Woreczki są pakowane po 250 sztuk.