BTL Polska Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
Adres: Leonidasa 49, 02-239 Warszawa
Telefon: 22 667 02 76
WWW: https://www.btlnet.pl/

Podgląd wizytówki
INTIMEX
INTIMEX sp. z o.o. sp. k.
Adres: Egejska 19/39, 02-764 Warszawa
Telefon: +48 22 6687465
WWW: https://intimex.com.pl/

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
Dräger Polska
Dräger Polska Sp. z o.o.
Adres: Posag 7 Panien 1, 02-495 Warszawa
Telefon: 22 243 06 58
WWW: https://www.draeger.com/pl_pl/Home

Podgląd wizytówki
United Imaging Healthcare
United Imaging Healthcare Poland
Adres: Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa
Telefon: +48 532 792 666
WWW: https://www.united-imaging.eu/pl/home

Podgląd wizytówki
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
SONOSCAPE MEDICAL CORP.
Adres: Guangming District, Guangdong, 518107 Shenzhen
Telefon: +48 784 894 276
WWW: www.sonoscape.com

Podgląd wizytówki
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
ENDOELEKTRONIK.PL SP. Z O.O. SP.K.
Adres: ul. Borkowa 12, 05-840 Brwinów
Telefon: 22 758 51 48
WWW: https://endoelektronik.pl/

Podgląd wizytówki

TCS SP8 - szczegóły oferty katalogowej


KAWA.SKA
Nazwa firmy: KAWA.SKA
Adres: ul. Zaczarowanej Róży 1, 05-540 Zalesie Górne
Telefon: 22 756 57 65
NIP: 1231021965
REGON: 015722782
KRS: 0000211276
Przedstawiciel: Przemysław Kawczyński

Firma KAWA.SKA działa na rynku polskim od września 1999 roku. Główny profil naszej oferty to urządzenia stosowane w biologii, biologii molekularnej, biotechnologii, ochronie środowiska, diagnostyce molekularnej, histopatologii. Wśród naszych klientów znajdują się wyższe uczelnie, instytuty Polskiej Akademii Nauk, instytuty resortowe, akademie medyczne, szpitale oraz zakłady przemysłowe.

Naszym nadrzędnym celem jest merytoryczne wsparcie klientów w podejmowaniu decyzji, dotyczących zakupu aparatury naukowo-badawczej, kontrolno-pomiarowej, laboratoryjno-diagnostycznej, oraz dystrybucja z profesjonalnym serwisem technicznym. Nasi pracownicy dysponują szeroką wiedzą i umiejętnościami w zakresie oferowanych rozwiązań.

Firma KAWA.SKA kładzie duży nacisk na stały rozwój oraz podnoszenie kompetencji swoich pracowników.

Organizujemy szkolenia, seminaria i warsztaty związane z obszarami naszej działalności, które prowadzone są przez międzynarodowych ekspertów z danej dziedziny. Kształcimy studentów i stażystów oraz współpracujemy z naukowcami w ramach własnego Centrum Doradztwa Naukowo Badawczego.

Oferujemy również udostępnienie Państwu laboratorium, które wyposażone jest w sprzęt demonstracyjny. Dzięki temu, otrzymujecie Państwo możliwość zweryfikowania użyteczności proponowanych przez nas rozwiązań, w ramach własnych projektów lub wykorzystania udostępnionego laboratorium do przeprowadzenia własnych badań.

Będąc firmą elastyczną, której celem jest wyjście naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów, staramy się poszerzać ofertę handlową, zgodnie z Państwa oczekiwaniami w kierunku kompleksowych rozwiązań aplikacyjnych.

Obecnie reprezentujemy na terenie Polski firmy Agena Bioscience, Apelex, Kurabo, Leica Microsystems, Leica Biosystems, Picoquant. Dodatkowo jesteśmy przedstawicielem Agena Bioscience, Kurabo, Uvitec Cambridge na terenie Litwy, Łotwy, Estonii, Federacji Rosji, Azerbejdżanu, Białorusi i Kazachstanu.

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy dostrzeżeni przez producentów, którzy powierzyli nam reprezentowanie ich interesów zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami.


Mikroskopy konfokalne LEICA TCS SP8
Producent: LEICA
Model: TCS SP8
Kategoria: Mikroskopy konfokalne

System konfokalny Leica TCS SP8

Platforma konfokalna Leica TCS SP8 to sztandarowy system firmy Leica-Microsystems zaprojektowany do wykonywania wizualizacji i eksperymentów z optymalną wydajnością kwantową i dużą szybkością. Laserowo skanujące mikroskopy konfokalne (Leica TCS – True Confocal System) spełniają wszystkie postulaty sformułowane przez Marvina Minskiego (wynalazcy i konstruktora pierwszego mikroskopu konfokalnego) dla idealnego mikroskopu świetlnego.

Spośród najważniejszych cech tego mikroskopu należy wymienić:

  • Pełna elastyczność ustawień w zakresie wzbudzenia i emisji fluorochromów. Dzięki detektorom spektralnym zakres detekcji emitowanego światła można ustawiać z dokładnością do 1 nm. Podobnie przy wykorzystaniu białego lasera (WLL) do wzbudzenia fluorochromów można linię światła wzbudzenia dopasować z dokładnością do 1 nm. Jeśli dodamy do tego obecny w systemie kryształ AOBS zastępujący zwierciadło dichroiczne, który może rozdzielać do 8 osobnych linii wzbudzenia i emisji jednocześnie – mamy system gotowy na wizualizację każdego barwnika, który jest obecnie dostępny na rynku lub pojawi się w przyszłości, bez konieczności dokupowania dodatkowych filtrów czy laserów.
  • System bezfiltrowy – nie tylko pozwala na elastyczny dobór parametrów zbierania obrazu dokładnie do parametrów użytych barwników, ale również jest bardziej transparentny dla światła, przez co można wizualizować więcej fotonów pochodzących z próbki.
  • Detektory HyD™ najnowszej generacji detektory łączące ze sobą szybkość oraz szeroki zakres czułości fotopowielaczy z katodą GaAsP z wysoką trwałością oraz efektywnością kwantową fotodiod lawinowych (APD). Zapewniają jasny i wyraźny obraz nawet słabo wybarwionych preparatów przy niskim poziomie szumów.
  • Doskonała optyka CS2 – w skład jej wchodzą m.in. obiektywy z poprawioną korekcją koloru w całym polu widzenia umożliwiające perfekcyjną kolokalizację światła widzialnego i światła ultrafioletowego (do 405 nm).
  • Modułowość konstrukcji – mikroskop Leica TCS SP8 można wyposażyć w dowolne, dodatkowe akcesoria potrzebne do specyficznych badań prowadzonych w poszczególnych placówkach naukowych.
    • Super rozdzielczość obrazowania (moduł STED – obrazowanie z rozdzielczością poniżej 50 nm w osi XY)
    • Szybka akwizycja obrazu (skaner rezonansowy do 40 obrazów 512x512 na sekundę lub do 428 ramek 512x16 na sekundę)
    • Wizualizacja wielu specjalistycznych barwników (Biały laser – White Light Laser – 201 linii lasera od 470 do 670 nm)
    • Badania preparatów niewybarwionych (moduł CARS – wizualizacja bez barwników, na podstawie wykrywania wibracji wiązań poszczególnych składników biochemicznych preparatu)
    • Badanie grubych skrawków tkanek, badania zwierząt in vivo (wzbudzenie multifotonowe sięgające nawet powyżej 500 µm w głąb próbki)
    • Rejestracja pojedynczych molekuł w badaniach fizyko-chemicznych (SMD – Single Molecule Detection do badań FCS, FCCS czy FLIM)

Leica TCS SP8 jest doskonałą baz dla modułów do wykonywania powyższych badań i wielu, wielu innych. Dodatkowo mikroskop może być również wyposażony w komorę środowiskową utrzymującą temperaturę od temp. pokojowej do max. wartości 60oC z dokładnością 0,1oC. Komora umożliwia również podłączenie i kontrolę stężenia gazów (CO2, O2).

  • Prostota i intuicyjność obsługi. Program LAS AF, używany do sterowania mikroskopem, w prosty i przyjazny sposób zapoznaje użytkownika z prawidłami sztuki obrazowania konfokalnego. Przywołanie odpowiednich ustawień i wykonanie serii zdjęć to tylko kwestia naciśnięcia kilku ergonomicznie rozmieszczonych przycisków. Nawet przy zaawansowanych doświadczeniach z fluorescencją (jak FRET, FRAP czy FLIP) – wbudowane w programie dodatkowe aplikacje umożliwiają szybkie i dokładne wykonanie badań z użyciem systemu konfokalnego. Dodatkowo program LAS AF z odpowiednimi modyfikacjami jest stosowany do obsługi zarówno mikroskopów fluorescencyjnych, mikroskopów konfokalnych jak również mikroskopów konfokalnych z dodatkowymi modułami (np. STED 3X) – ta jednolita struktura programu ułatwia naukę programu na poszczególnych mikroskopach firmy Leica-Microsystems.

Oferta
Waluta: PLN