HIMTECH Norbert Wasilewski


HIMTECH Norbert Wasilewski
HIMTECH Norbert Wasilewski
Nazwa firmy: HIMTECH Norbert Wasilewski
Adres: Woziwody 8, 02-908 Warszawa
Telefon: 602 108 829
NIP: 521-177-59-99
REGON: 017327357
KRS:
Przedstawiciel: Inż. Norbert Wasilewski (Senior)

Jednoosobowa działalność gospodarcza istniejąca od 2002 roku. Firma zajmuje się sprzedażą oprogramowania i wyposażenia do testów kontroli jakości w analogowej i cyfrowej radiografii ogólnodiagnostycznej, mammografii, fluoroskopii i fluorografii, radiografii dentystycznej, tomografii komputerowej (CT) i stomatologicznej tomografii komputerowej wiązki stożkowej.

Himtech Norbert Wasilewski jest wyłącznym przedstawicielem firm: Artinis Medical System B.V. (fantomy do kontroli jakości w mammografii i systemy NIRS) i Euromechanics saveRay GmbH (fantomy do kontroli jakości), a za pośrednictwem Euromechanics saveRay ma dostęp do wszystkich zachodnioeuropejskich i amerykańskich producentów oryginalnego wyposażenia i oprogramowania do wspomagania jakości w radiografii.

Himtech Norbert Wasilewski projektuje i produkuje także nietypowe, proste i tanie filtry, fantomy i uchwyty do fantomów oraz wykonuje przeglądy techniczne i wzorcowanie urządzeń do testów podstawowych kontroli jakości w radiografii a także prowadzi indywidualne szkolenia z kontroli jakości w placówkach radiologicznych służby zdrowia.

Produkty