Norax Medical
Norax Medical Sp. z o.o.
Adres: ul. Europejska 32F, 02-964 Warszawa
Telefon: 720 802 506
WWW: www.noraxmedical.pl

Podgląd wizytówki
Mindray
Mindray Medical Poland Sp. z o.o.
Adres: Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Telefon: 22 463 80 80
WWW: www.mindray.com

Podgląd wizytówki
HYGECO
HYGECO POLSKA sp z o.o.
Adres: Partyzantów 34, 05-092 Łomianki
Telefon: +48 22 751 37 44
WWW: http://www.hygeco.com/pl/

Podgląd wizytówki
MEDILAB Sp. z o.o. - Myjnie, termodezynfektory i autoklawy
MEDILAB Sp. z o.o. - Myjnie, termodezynfektory i autoklawy
Adres: Niedźwiedzia 60, 15-531 Białystok
Telefon: (85) 747 93 53
WWW: www.medilab.pl

Podgląd wizytówki
Siemens Healthcare
Siemens Healthcare Sp. z o. o.
Adres: Żupnicza 11, 03-821 Warszawa
Telefon: 22 870 9271
WWW: www.healthcare.siemens.pl

Podgląd wizytówki
Medela
Medela Polska Sp. z o.o.
Adres: Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa
Telefon: 022 864 38 65
WWW: www.medela.pl/opieka-medyczna/produkty

Podgląd wizytówki

Actionmed Sp. z o. o.


Actionmed Sp. z o. o.
Actionmed Sp. z o. o.
Nazwa firmy: Actionmed Sp. z o. o.
Adres: Ul. Dawidowska 10, Zamienie, 05-500 Piaseczno
Telefon: 22 333 90 66
NIP: 1231293830
REGON: 360732514
KRS: 0000541597
Przedstawiciel:

Firma Actionmed to dystrybutor sprzętu USG, aparatów rentgenowskich, RTG z ramieniem C, telekomando, z zawieszeniem sufitowym, analogowych i cyfrowych marki DMS Apelem, WDM, densytometrów  renomowanych marek , systemów dystrybucji leków IPSA, robotów aptecznych Apostore

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem największych światowych producentów rozwiązań dla medycyny, takich jak: Siemens, IPSA, Apostore, Sony, DMS Apelem, WDM 

Nasza oferta, systematycznie rozszerzana o innowacyjne rozwiązania, zbudowana jest wokół dwóch głównych obszarów:

Diagnostyka Obrazowa

System radiografii cyfrowej firm WDM oraz DMS Apelem; drukarki medyczne Sony; systemy informatyczne do zarządzania obrazami i danymi pacjentów lokalnie lub w chmurze; medyczne systemy przechwytywania i zarządzania obrazem video.

Jako dystrybutor profesjonalnego sprzętu do diagnostyki obrazowej oferujemy innowacyjne ultrasonografy marki Siemens Acuson, od dekad cieszącej się zaufaniem specjalistów. Każdy aparat USG to wysokiej klasy sprzęt, oparty na wykorzystaniu nowoczesnych, zaawansowanych technologii. Specjalistyczne systemy pozwalają na dynamiczne ogniskowanie emisji na wszystkich głębokościach uzyskując najlepsze szczegółowości i kontrastowości w całym polu obrazowania bez ingerencji użytkownika dzięki technice IN Focus. Ponadto w wielu modelach wykorzystano optymalizację parametrów obrazowania 2D przy użyciu jednego przycisku – TGO.

W naszej ofercie znajdują się aparaty do USG najnowszej generacji, pozwalające na przyspieszenie czasu badania, między innymi opcja QuickStart, który zwiększa mobilność poprzez skrócenie czasu uruchamiania i wyłączania. Wśród dostępnych urządzeń ultrasonograficznych można znaleźć także przenośne modele klasy premium. Obok nowych egzemplarzy proponujemy także sprzęt powystawowy w obniżonej cenie. Szczegółowe informacje dotyczącego konkretnego modelu znajdują się na dedykowanych stronach produktowych oraz u naszych handlowców.”

Systemy Automatycznej Dystrybucji Leków

Dla szpitali: zintegrowane, modułowe i w pełni skalowalne systemy „Unit Dose” pozwalające na przygotowywanie dawek dziennych w aptece szpitalnej oraz dobową dystrybucje na oddziały; automatyczne magazyny apteki centralnej; automatyczne apteczki oddziałowe; audyty gospodarki lekowej.

Dla aptek ogólnodostępnych: Automatyczne systemy magazynowania i wydawania leków wraz z systemami zarządzania wirtualnymi półkami dla leków OTC.

Dla hurtowni farmaceutycznych: Urządzenia uzupełniające wydawanie i przyjmowanie opakowań, przygotowane do integracji z pełnymi liniami automatycznymi.

Odpowiadamy nie tylko za dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, ale również za ich profesjonalną instalację i serwis. Posiadamy zespół najwyżej klasy inżynierów, którzy dbają o niezawodne działanie oferowanych przez nas urządzeń.

Naszych klientów wspieramy także poprzez ofertę elastycznych form finansowania.

Produkty